Sport
 • Mecz rybnickich piłkarzy bez kibiców

  09.03.2020

 • W sobotę, 14 marca – w ramach 19. kolejki gier o mistrzostw III ligi, piłkarze ROW-u 1964 Rybnik mają zaplanowany mecz z MKS-em Kluczbork. Działacze rybnickiego klubu podjęli decyzję, że spotkanie to odbędzie się bez udziału publiczności. ” Informujemy, iż w związku z wystąpieniem w Rybniku przypadków koronawirusa, na wniosek SANEPIDU, mecz 19 kolejki III ligi pomiędzy KS ROW 1964 Rybnik vs MKS Kluczbork w dniu 14 marca 2020 r. zostanie rozegrany bez udziału publiczności” – czytamy w oficjalnym piśmie, zamieszczonym na stronie internetowej rybnickiego klubu.

   
 • (MP)

 • Wspólny rozwój
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.