Czas wolny
 • Marcin Zbigniew Wojciech i jego stand up "My Polacy" PRZENIESIONY

  09.03.2020

 • Marcin Zbigniew Wojciech miał wystąpić 21 marca w Rydułtowskim Centrum Kultury (godz. 17) oraz w Domu Kultury Niedobczyce (godz. 20). Występy zostały przeniesione. W Rybniku na 12 września, w Rydułtowach na 22 listopada.

  Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w Polsacie, Comedy Central oraz w TVP 2, pracował w RMF FM.

  Jest od 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Występuje w grupie Stand-Up Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio.

  Jego solowy program "My Polacy" jest o Polakach, którzy za granicą czują się jakby nie mieli granic. To program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Wspólny rozwój
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.