Horoskop
 • HOROSKOP NOWOROCZNY 2020

  08.01.2020

 • BARAN 21 III – 20 IV
  Nowy rok będzie zdecydowanie należał do ciebie. Nie bój się stawiać przed sobą ambitnych planów. Spora energia, zapał do pracy i ewidentne szczęście złożą się na sukces w niejednej dziedzinie. Zdrowie Ci dopisze, na polu zawodowym i finansowym odniesiesz wiele sukcesów, a sprawy osobiste zaczną w końcu układać się po Twojej myśli. Nie pozwól sobie jednak biernie przyglądać się szczęściu. Jak wszystko w życiu, je także trzeba pielęgnować. W tym roku nie powinieneś bać się ryzyka. Śmiałe decyzje i odważne plany w połączeniu z solidną pracą bez wątpienia zaowocują sporym sukcesem. Postaraj się także zarazić swoim optymizmem współpracowników i rodzinę. Wspólnie możecie osiągnąć jeszcze więcej.

  BYK 21 IV – 21 V
  Rok 2020 to dla Ciebie dobry czas na spełnianie marzeń, zarówno tych skromnych, jak i tych naprawdę ambitnych. W twoim życiorysie nie brakuje odłożonych podróży, nieprzeżytych przygód czy odwlekanych w nieskończoność mniejszych bądź większych przyjemności. Czas najwyższy zabrać się za ich realizację. Nie możesz tylko oszczędzać i odkładać marzeń na później. Wczorajsze jutro to dziś. Już z początkiem roku zaplanuj wymarzony urlop, a później konsekwentnie realizuj swoje postanowienia. Marzenia są po to, aby je spełniać, a w miejsce tych już spełnionych kreować nowe. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a Twoje życie zdecydowanie nabierze barw i energii. Nie bój się także tego, co pomyślą czy powiedzą inni. Oni mają swoje życie, a Twój czas należy do Ciebie.

  BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI
  Rok w rok czynisz poważne, noworoczne postanowienia. Niestety nigdy nie udaje Ci się ich dotrzymać. W pewnym sensie okłamujesz samego siebie. Czas najwyższy przestać jedynie myśleć o zmianach, musisz zacząć działać. Jeśli od razu wyznaczysz sobie bardzo ambitny plan, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie podołasz jego realizacji. O wiele lepsza jest metoda małych kroków. Niech wyzwania, które stawiasz przed sobą, początkowo będą małe, a jak zaczniesz odnosić sukces w tych drobnych zmianach, to dopiero pomyśl o podniesieniu poprzeczki. Masz szanse zmienić swoje życie w wielu dziedzinach, musisz tylko podejść do zmian rozsądnie. Pamiętaj, że najdłuższą podróż zaczyna się od jednego małego kroku, nikt od razu nie pokonuje tysięcy kilometrów.

  RAK 22 VI – 22 VII
  W nowy rok wkraczasz z bagażem wielu konfliktów, sporów i niedomówień, do jakich doszło w minionym roku. Należysz do osób bardzo pamiętliwych i ciężko Ci zapomnieć o dawnych urazach. Prawda jest jednak taka, że przez swoją pamiętliwość i rozdrapywanie starych ran najbardziej krzywdzisz samego siebie. Powinieneś pozwolić, aby czas mógł zagoić rany. Jeśli druga strona dąży do pojednania, nie utrudniaj tego, pokaż, że naprawdę zależy Ci na pogodzeniu się, inaczej możesz stracić kontakt z kilkoma osobami, które dawniej były Ci bliskie. Warto też, żebyś w niektórych sytuacjach to Ty pierwszy wyciągnął rękę. Wina nigdy nie leży całkowicie po jednej stronie, czas więc zadać sobie pytanie, czy samemu było się tak do końca w porządku w stosunku do tej drugiej osoby.
  LEW 23 VII – 22 VIII
  Pod względem finansowym rok 2020 będzie dla Ciebie bardzo udany. Nie powinieneś jednak przesadzać z wydatkami. Najnowsze gadżety czy hity mody cieszą, ale jest to zazwyczaj radość chwilowa i bardzo ulotna. Pomyśl raczej o czymś, co będzie inwestycją na przyszłość. Dobrze ulokowana gotówka pomoże Ci bezboleśnie przejść przez trudniejsze chwile, które w odleglejszej przyszłości także Cię czekają. Dobrym pomysłem jest także inwestowanie w siebie. Wartościowy kurs czy szkolenie, które pozwoli Ci nabyć nowych umiejętności, bez wątpienie nie będzie marnowaniem czasu i pieniędzy. Żyjemy w czasach, w których każdy prędzej czy później będzie zmuszony do zmiany branży, a dodatkowe umiejętności sprawią, że będzie Ci łatwiej znaleźć nowe miejsce. Może się też okazać, że to nowe odpowiada Ci o wiele bardziej.

  PANNA 23 VIII – 22 IX
  Czas na więcej optymizmu i wiary w siebie. Ten rok może być naprawdę udany, niestety masz skłonności do bierności i zakładania z góry, że sobie nie poradzisz. Jeśli zaczniesz w siebie wierzyć i podejmować wyzwania, osiągniesz niebywały sukces. Niestety jeśli nie podejmiesz działania, czas będzie po prostu mijał, a Ty będziesz stał w miejscu. Nie pozwól sobie na zmarnowanie ani jednego dnia więcej. Stać Cię naprawdę na wiele, musisz tylko zacząć działać. Już w pierwszej połowie roku pojawi się na Twojej drodze kilka wspaniałych okazji, wykorzystaj je mądrze, a Twoje życie naprawdę się odmieni. Poszukaj także wsparcia wśród najbliższych, oni naprawdę w Ciebie wierzą i być może będą w stanie odpowiednio Cię zmotywować, nie licz tylko, że zrobią coś za Ciebie. To Twoje życie, Ty musisz działać.

  WAGA 23 IX – 23 X
  Wraz z nadejściem nowego roku powinieneś bardziej zadbać o swoje zdrowie. Od dawna odwlekasz kontrolne badania i wizytę u lekarza, a to wcale nie służy Twojemu organizmowi. Warto też pomyśleć o zmianie trybu życia. Więcej ruchu, regularne przebywanie na powietrzu nie tylko poprawiają kondycję, ale także mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i stan psychiczny. Intensywny trening świetnie działa na rozładowanie stresów, a tych niestety nie zabraknie Ci w nadchodzącym czasie. Za to w tym roku absolutnie nie musisz się martwić o swoją sytuację zawodową i finansową. W pracy wszystko będzie układało się pomyślnie, a w kwestii finansów w okolicy połowy roku czeka Cię bardzo miła niespodzianka.

  SKORPION 24 X – 22 XI
  Ten rok przyniesie sporo zawirowań wśród otaczających Cię ludzi. Chociaż Twoje życie ani na moment nie zwolni, powinieneś wygospodarować więcej czasu dla najbliższych. Rodzina będzie Cię bardzo potrzebowała. Ważne, żeby Twoi najbliżsi czuli, że w trudnych dla siebie chwilach mogą na Ciebie liczyć. Pamiętaj, że ludzie często potrzebują po prostu komuś się wygadać. Nie spoglądaj wówczas nerwowo na zegarek i nie bagatelizuj problemów, z których ktoś Ci się zwierza. Nie musisz też wczuwać się w rolę eksperta i udzielać złotych rad, czasem Twój współrozmówca wcale nie tego od Ciebie oczekuje, po prostu cierpliwie go wysłuchaj. Wiele zawirowań będzie także wśród Twoich przyjaciół. Nie wszystkich konfliktów da się uniknąć, a niektórym osobom lepiej pozwolić odejść, niż na siłę podtrzymywać sztuczną przyjaźń.

  STRZELEC 23 XI – 21 XII
  Przed Tobą rok sukcesu, przede wszystkim w sferze zawodowej. Twoje pomysły i ciężka praca w końcu zostaną zauważone, co jeszcze bardziej zachęci Cię do sumiennego wykonywania obowiązków. Całość przełoży się także na znaczną poprawę Twojej sytuacji materialnej. Chęć wykazania się i jak najlepszego wypełnienia kolejnych zadań może jednak doprowadzić do sytuacji poczucia wypalenia i braku energii. W połowie roku poczujesz się bardzo znużony i apatyczny. W tym czasie zamiast nowych projektów i zadań powinieneś pomyśleć o urlopie. Zasłużone wakacje muszą być jednak okazją do prawdziwego odpoczynku. Lepsza sytuacja materialna pozwoli Ci wybrać się w prawdziwą podróż, z której wrócisz naładowany pozytywną energią i z mnóstwem pomysłów.

  KOZIOROŻEC 22 XII – 20 I
  2020 to dla Ciebie dobry rok na zawieranie nowych znajomości, a także na miłość. Pozwól sobie na prawdziwe uczucie i nie zamartwiaj się na zapas pytaniami typu „jak to będzie”. Czas weryfikuje wiele rzeczy, także związki międzyludzkie. Już w pierwszych miesiącach tego roku poznasz kilka ciekawych osób, nie każda z nich będzie jednak w pełni zasługiwała na Twoje zaufanie. Pozwól sobie na nowe znajomości, jednak nie zaczynaj ich od naprawdę głębokich zwierzeń. Z czasem upewnisz się, która z Twoich nowych znajomości oparta jest na szczerości, a która tylko na interesie drugiej osoby. W kwestiach głębszego uczucia pamiętaj, że prawdziwa miłość często przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.

  WODNIK 21 I – 20 II
  Nowy rok postawi przed Tobą kilka zawirowań i trudności. Nie powinieneś się jednak z góry zamartwiać, gdyż z wszystkich kłopotów wyjdziesz zwycięsko. Nerwy i stres nigdy nie są dobrymi doradcami. W kłopotach postaraj się spojrzeć na wszystko z dystansu i nigdy nie podejmuj pochopnych decyzji. Ze zdziwieniem odkryjesz także, jak przychylni są Ci ludzie z najbliższego otoczenia. Zdarzy się nawet, że pomoc przyjdzie z naprawdę nieoczekiwanej strony. Z czasem odkryjesz także, że stawianie czoła przeciwnościom losu znacznie cię wzmacnia. Już w połowie roku poczujesz niesamowity przypływ energii i wiary w siebie. Będzie to dobry moment na podjęcie ambitnych projektów. Walka z przeciwnościami losu wyjdzie Ci więc na dobre.

  RYBY 21 II – 20 III
  Najbliższy rok to dla Ciebie dobry czas na odkrywanie nowych zainteresowań. Twoim najważniejszym postanowieniem noworocznym powinno być zwolnienie tempa i podarowanie czasu samemu sobie. Jeśli odrobinę zaszalejesz i popróbujesz nowych rzeczy, może się okazać, że odkryjesz w sobie talent, o którego istnieniu nie miałeś dotąd pojęcia. Zazwyczaj nowe zainteresowanie to także świetna okazja do poznawania nowych osób. Niestety w tym roku boleśnie zawiedziesz się na kimś, kogo dotąd uważałeś za przyjaciela. Pozwól więc sobie na nowe towarzystwo, świeże spojrzenie na swoją codzienność i odrobinę szaleństwa, a będzie to dla Ciebie naprawdę udany rok.

   
 • Medhouse 5.10-30.06.2021
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.