jkh.pl
jkh.pl

W meczu padło ponad 100 minut kar.

Nie udało się JKH GKS Jastrzębie podtrzymać nastrojów z piątkowego zwycięstwa z Janowem. W niedzielnym spotkaniu mimo że to drużyna z Jastrzębia otworzyła wynik, to cenne punkty i tak zostały w Toruniu.

Jako pierwszy na listę strzelców w 23 minucie wpisał się Radosław Sawicki. Po dziesięciu minutach gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Artioma Smirnowa. Na kolejną bramkę długo czekać nie trzeba było, bo po niecałych 2 minutach, grę w przewadze wykorzystali gospodarze i zwiększyli wynik na 2:1. To nie był udany mecz zawodników z Jastrzębia, bowiem Jass oraz Urbanowicz zostali ukarani karą meczu.

Zmęczenie daje o sobie znać zawodnikom z Jastrzębia, którzy wreszcie mogą liczyć na parę dni odpoczynku, bo kolejne spotkanie odbędzie się 20 grudnia o godz. 18:00. Przed własną publicznością JKH podejmie Lotos PKH Gdańsk.

Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
0:1 Sawicki (Matusik, Paś) 22:49
1:1 Smirnow (Fraszko, Kalinowski) 32:26
2:1 Kozłow (Sierguszkin, Sadretdniow) 34:05 5/4

KH Energa Toruń: Spieszny - Kozłow, Jaworski, Wołżankin, Fraszko, Kalinowski - Zieliński, Jerjomienko, Sadrietdniow, Fieofanow, Sierguszkin - Grebeniuk, Smirnow, Minge, Szkodienko, Jaworski - Gazda, Skólmowski, Mazurkiewicz, Naparło.

JKH GKS Jastrzębie: Raszka - Auvinen, Górny, Sawicki, Jarosz, Urbanowicz - Jabornik, Kostek, Iossafo, Paś, Kasperlik - Matusik, Jass, Ł. Nalewajka, Wróbel, R. Nalewajka - Gimiński, Michałowski, Pelaczyk, Kulas, Radzieńciak.