Aktualności
 • Żory: Kto widział atak na 35-latkę?

  15.11.2019

 • Śledczy z Żor proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały zdarzenie z 28 października ok. godz. 7 na osiedlu Gwarków. W rejonie przystanku autobusowego została zaatakowana 35-latka, doznając uszczerbku na zdrowiu.

  Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała 35-letniej mieszkanki Żor. Została zaatakowana przez sprawcę na osiedlu Gwarków, w rejonie przystanku autobusowego w pobliżu parkingu byłej kopalni.

  Mężczyzna miał m.in. uderzać 35-latkę w twarz i po całym ciele. Spowodował tym obrażenia. Śledczy zajmujący się sprawą ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia i proszą o kontakt wszystkich świadków, którzy mogą im w tym pomóc.

  Wszelkie informacje, również anonimowe przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 47 88 238, 32 47 88 337, 32 47 88 281 lub 32 47 88 200.

   
 • IrS

 • LO Noblistów
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.