Aktualności
 • 38-latka potrącona na pasach

  14.11.2019

 • Niestety to kolejne takie zdarzenie w Jastrzębiu-Zdroju. Tym razem na ulicy Mazowieckiej, piesza niemal już przeszła na drugą stronę, gdy uderzył w nią samochód. Policja apelujemy do użytkowników ruchu o rozwagę i dużą ostrożność w rejonie pasów.

  13 listopada, około godziny 14.35 oficer dyżurny został powiadomiony o wypadku z udziałem pieszej. Doszło do niego na ulicy Mazowieckiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Śląską.

  - 71-letnia kierująca volkswagenem nie zauważyła 38-latki, którą potrąciła na pasach. Kobieta szła od ulicy Wielkopolskiej w kierunku Śląskiej. Znajdowała się już na trzecim pasie ruchu, czyli pas prowadzący w kierunku Alei Piłsudskiego – informuje aspirant Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

  Na szczęście auto jechało bardzo wolno i lekko uderzyło jastrzębiankę, która się przewróciła. Po przebadaniu okazało się, że nie odniosła żadnych poważnych obrażeń ciała. Kierująca osobówką została ukarana mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.