Aktualności
 • Matka trzylatka z pięcioma promilami alkoholu! (ZDJĘCIA)

  13.11.2019

 • Rybniccy policjanci zatrzymali kompletnie pijaną matkę, która "zajmowała się" 3-letnim synem. 46-latka miała w organizmie... pięć promili alkoholu. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

  11 listopada, około godziny 16 policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Lotników. Według zgłoszenia anonimowego rozmówcy, miało tam dojść do awantury pomiędzy znajomymi, a opiekę nad dzieckiem sprawuje pijana matka.

  - Mundurowi zastali trzy nietrzeźwe osoby i trzyletnie dziecko. W mieszkaniu były porozrzucane butelki po alkoholu, chłopcem nikt się nie zajmował. Kompletnie pijana matka nie była w stanie odpowiedzieć stróżom prawa, jak ma na imię chłopczyk – informuje aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

  Funkcjonariusze przebadali rybniczankę na zawartość alkoholu, miała w organizmie pięć promili. -Dziecko przekazano rodzinie z pogotowia interwencyjnego. Nieodpowiedzialna kobieta została przewieziona do szpitala. Teraz mieszkanka trzeźwieje w policyjnym areszcie – podkreśla rzeczniczka.

  Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli potwierdzi się, że 46-latka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo, grozić jej może nawet 5 lat więzienia.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.