Horoskop
 • Horoskop 46/2019

  13.11.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W najbliższych dniach bądź wyrozumiały i spokojny w stosunku do innych ludzi. Nie bądź egoistą i myśl o osobach znajdujących się w twoim otoczeniu. Pomagaj tym, którzy nie radzą sobie ze swoimi sprawami. Pamiętaj, że całe dobro wróci do Ciebie w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Zapowiada się towarzyski weekend, więc oszczędzaj energię na dobrą zabawę.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Przed Tobą ogromny sukces w sprawach zawodowych oraz finansowych. Twoje decyzje dotyczące poważnych przedsięwzięć okażą się niezwykle trafne. Pomysły, w które włożyłeś tyle trudu, w końcu zaczną wydawać obfite owoce. Szczęście Ci sprzyja, ale działaj szybko i zdecydowanie. W miłości czekają Cię ważne decyzje, od których zależeć będzie dalsza wspólna droga z partnerem.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W nadchodzącym tygodniu dobrze rozplanuj wszystkie spoczywające na Tobie obowiązki. Może warto zrezygnować z niektórych zobowiązań, aby uwolnić się od nazbyt ciążących spraw? W kwestiach zawodowych czeka Cię ciekawa propozycja. Najbliższe dni wiążą się również z dobrym nastrojem. Łatwej dogadasz się z ludźmi, nawet tymi, którzy nie są Twoimi przyjaciółmi.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Kolejne dni stoją pod znakiem rozwagi i rozsądku. Będziesz rozstrzygał cudze spory i wyjaśniał wiele wątpliwości w związku ze sprawami, które Ciebie dotyczą. W swoich wyborach nie kieruj się osobistymi sympatiami, lecz wyłącznie rozumnym przemyśleniem sytuacji. Tydzień ten będzie ważny również dla Twoich spraw finansowych.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Przed Tobą wielki spór z dawnym wrogiem. Ktoś usiłuje przypisać sobie Twoje sukcesy. Nie warto poddawać się tej presji. Stań do walki z podniesioną głową. Bagatelizowanie sprawy doprowadzi wyłącznie do Twojej frustracji. Zamiast tchórzyć, warto w końcu zawalczyć o swoje. Nawet wtedy, kiedy przeciwnik wydaje się o wiele silniejszy.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Staw czoła trudnym sprawom i zabierz się za ich rozwiązywanie. Odwlekane problemy mogą dać się we znaki z podwójną siłą, jeśli czekać będą zbyt długo na ich rozstrzygnięcie. W najbliższych dniach możesz liczyć na udane spotkanie z osobą, od której zależy wiele spraw. W miłości nareszcie nadejdą dobre chwile.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Zdecyduj, w którą stronę chcesz skierować swoje życie. Nie możesz dryfować bez celu. Zbyt wiele odwlekanych spraw i nazbyt pasywne podejście do rzeczywistości sprawi, że Twoje życie stanie się nijakie. Weź się w garść i zacznij wreszcie działać. Niezadowolenie ze strony szefów może postawić twoją pracę pod znakiem zapytania. Czas na zmiany.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Przed Tobą udany tydzień. Trudne sprawy i wszelkie kłopoty nareszcie pozostaną daleko za Tobą. Podejmuj trudne decyzje i za wszelką cenę stawiaj na swoim. Upór w dążeniu do swego zawsze się opłaca i jest dostrzegany przez odpowiednie osoby. Dzięki temu nareszcie poczujesz się wolny, szczęśliwy i spełniony. Również w miłości odkryjesz, czego pragniesz od drugiej osoby.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Przed Tobą wiele zmian i niespodzianek. Twoje plany ulegną diametralnym zmianom. Nie obawiaj się jednak, patrz śmiało i z optymizmem w nadchodzącą przyszłość. Skup się na korzyściach, które możesz osiągnąć. Ponadto odkryjesz tajemnicę, która zmieni Twoje postrzeganie pewnej osoby. W miłości bądź ostrożny i nie angażuj się zbytnio, ponieważ pozory są złudne.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Poważnie podejdź do spraw, które Ciebie dotyczą. Przed Tobą konieczność zmiany planów. Nie przejmuj się jednak, wiele problemów niepotrzebnie wyolbrzymiasz. Pamiętaj o tym, by nie podejmować decyzji pod wpływem emocji. Tylko zdrowy rozsądek może przynieść korzystny dla Ciebie obrót spraw. Ktoś z Twego otoczenia cię zawiedzie. Może czas na zmianę towarzystwa?

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Uporządkuj swoje sprawy. Chaos, bałagan i zamiatanie kłopotów pod dywan to nie jest dobre rozwiązanie. Przyszła również pora na to, by poważnie zastanowić się nad swoją dalszą karierą. Czy warto przebywać gdzie, gdzie jesteś niedoceniany? Czas na definitywne zmiany. Napraw niezdrową sytuację, która aktualnie Cię otacza, i wyprowadź swoje życie na prostą.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W najbliższych dniach nareszcie rozwiąże się sprawa, która od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek. Niestety, niekoniecznie na Twoją korzyść. Możesz dostać negatywną odpowiedź na swoje prośby. Pamiętaj, że nie wszystko jest przesądzone. Zacznij działać, a być może zapobiegniesz niechcianemu obrotowi spraw. Otwórz oczy i zobacz, kto kopie pod Tobą dołki.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.