Sport
 • Zremisowali wygrany mecz [ZDJĘCIA]

  13.11.2019

 • Bardzo emocjonujące widowisko zobaczyli kibice, którzy wybrali się na sobotni mecz GKS-u Jastrzębie z Miedzią Legnica. Jastrzębianie oprócz zdobycia ligowych punktów, mieli też nadzieję na udany rewanż, za przegrany mecz pucharu Polski.
  W początkowej fazie spotkanie lepsze sytuacje stwarzali sobie miejscowi. Swoje szanse mieli m.in. Bojdys, Mróz czy Ali. Gdy goście przejęli inicjatywę – z groźną kontrą wyszedł GKS i za sprawą precyzyjnego strzału Wróbla, objął prowadzenie 1:0, którego nie oddał do końca pierwszej połowy.
  W 67. minucie było już 2:0 dla miejscowych. Strzał Mroza sparował Załuska, ale przy dobitce Aliego był już bezradnych. Chwilę później powinno być 3:0, jednak znakomitej okazji nie wykorzystał Wróbel, podobnie jak kilka minut później Kulawiak. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w końcówce spotkania. Najpierw kontaktowego gola, strzałem głową z najbliższej odległości zdobył Musa, a dwie minut przed końcem regulaminowego czasu gry Pawełka pokonał Marquitos. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, z którego dużo bardziej zadowoleni byli goście.
  W najbliższy weekend jastrzębianie będą pauzować, ponieważ ich mecz z Puszczą Niepołomice został przełożony na 26 listopada.

  KONFERENCJA POMECZOWA
  Jarosław Skrobacz, trener GKS-u Jastrzębie
  Trudno cokolwiek powiedzieć po takim meczu, najchętniej nie komentowałbym tych 90 minut. W szatni panuje atmosfera, jakbyśmy przegrali bardzo ważny mecz. Z drugiej strony, musimy do tego podejść inaczej. Wiemy, z kim graliśmy, z drużyną która moim zdaniem jest faworytem tej ligi. Mieliśmy pomysł na ten mecz, który realizowaliśmy dość dobrze. Niestety, dwie niewykorzystane okazje na 3:0, sprawiły, że podaliśmy rywalowi tlen. Uwierzyli, że skoro my nie chcemy strzelać bramek, to może oni to zrobią. Końcówka była szalona, przy 2:2 nadziewaliśmy się na kontry i ten mecz mógł się zakończyć różnie. Pozostały nam 3 spotkania do końca rundy, mam nadzieję, że zagrany w nich nie gorzej niż dzisiaj.

  GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 2:2 (1:0)
  Bramki
  : Jakub Wróbel (38.), Farid Ali (66.) – Bozo Musa (80.), Marcos Garcia Barreno 88’

  GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak, Michał Bojdys, Kamil Szymura, Dawid Gojny, Farid Ali, Łukasz Norkowski, Marek Mróz, Kamil Jadach (67. Daniel Liszka), Damian Tront, Jakub Wróbel.

  Fotorelacja: Dominik Gajda

   
 • Galeria:

 • (MP)

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.