Czas wolny
 • October Leaves. Nowa płyta i goście. Porter, Happysad, Tabu i Myslovitz

  11.11.2019

 • Wystąpili na Open'erze, byli na na łamach włoskiego magazynu "Vogue"! Teraz promują nową płytę i zapraszają na koncert z niezwykłymi gośćmi!

  14 listopada o godz. 19 w teatrze odbędzie się koncertowa premiera nowej płyty rybnickiego zespołu The October Leaves zatytułowanej "Fallen Icon Hall of Fame".

  Imprezę uświetnią swoją obecnością muzycy zespołów Happysad, Tabu oraz formacja Myslovitz i John Porter. Podczas koncertu usłyszymy obszerne fragmenty z najnowszej płyty zespołu. Zabrzmią również piosenki zaproszonych gwiazd, a część z nich zostanie wykonana wspólnie z grupą The October Leaves.

  Po koncercie dostępne będą premierowe egzemplarze płyty The October Leaves oraz ich poprzednie wydawnictwa. Bilety na to wydarzenie kosztują 60 złotych.

   
 • ADR

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.