Czas wolny
 • Pejzaże Doroty Kuryło

  11.11.2019

 • Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach zaprasza na wernisaż wystawy obrazów Doroty Kuryło zatytułowanej "Pejzaże". Impreza odbędzie się 12 listopada o godzinie 17.

  Obrazy prezentowane na wystawie powstały w latach 2018-2019. Część z nich była również prezentowana w 2019 roku na wystawie w galerii biblioteki głównej w centrum Rybnika. Każdy z nich jest krótkim spojrzeniem, złapaniem chwili i piękna naszego kraju.

  Dorota pochodzi z Kowar, ale wychowywała się na Śląsku. Od ponad 26 lat na stałe związana z Rybnikiem. Jej miłością jest zarówno malowanie, jak i pisanie. Jest autorką powieści "Wayang znaczy cień".

  Wystawę można oglądać od 12 listopada do 13 grudnia w holu Domu Kultury.

   
 • ADR

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.