Czas wolny
 • Rybniczanie pokażą, co potrafią

  06.11.2019

 • 11 listopada młode talenty pokażą, co potrafią! Przed nami jedenasty finał rybnickiego talent show "Pokaż co potrafisz".

  Na scenie Domu Kultury Niedobczyce wystąpią najlepsi spośród czterystu uczestników konkursu, wyłonionych w trakcie eliminacji i półfinałów. Zabawa skierowana jest do uczniów rybnickich szkół.

  - W tym roku poziom uczestników nasz bardzo pozytywnie zaskoczył, pokazuje to, że w Rybniku mamy bardzo uzdolnioną młodzież, którą warto pokazywać na dużej scenie - mówią organizatorzy konkursu.

  W eliminacjach zaprezentowało się około 400 utalentowanych młodych osób. Do półfinału weszło 60 najzdolniejszych. 11 listopada na scenie w Niedobczycach stanie 16 najlepszych z najlepszych. Będzie śpiewająco, tanecznie (także breakdance), zobaczymy sztuki magiczne.

  Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kawa z Mlekiem, który właśnie wydał debiutancką płytę.

  Początek imprezy o godz. 17.

   
 • ADR

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.