Aktualności
 • Przyjdźcie na happening "Flagi pani Flagi"!

  09.11.2019

 • Jednym z ciekawszych punktów Święta Niepodległości w Żorach będzie happening malarski "Flagi pani Flagi". Warto przyjść 11 listopada o godz. 13.15 na Rynek i zobaczyć to niezwykłe widowisko.

  Miasto zaprasza na happening malarski "Flagi pani Flagi". 11 listopada o godzinie 13.15 uznana malarka i graficzka Anna Flaga zaprezentuje na Rynku dynamiczne widowisko patriotyczne.

  Udział weźmie w nim 12 obrazów na płótnie umieszczonych na... sześciometrowych masztach oraz przemieszczająca się po głównym placu miasta artystka. Czas trwania akcji to tylko jedna godzina.

  Wystawa będzie zrealizowana w ramach stypendium, którym projekt Anny Flagi został wyróżniony w dziedzinie kultury przez marszałka województwa śląskiego.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.