Horoskop
 • Horoskop 44/2019

  30.10.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W tym tygodniu spodziewaj się zakończenia pewnej kłopotliwej dla Ciebie sprawy. Czas Ci jednak nie sprzyja, wobec tego nie licz na dobre jej rozwiązanie. To jednak nie koniec złych wieści. Zakończyć bowiem może się znajomość, na której bardzo Ci zależy. Przestań się oszukiwać – zamiast obwiniać innych, zastanów się nad własnym postępowaniem.

  BYK (21.04 – 20.05)
  W najbliższych dniach czeka Cię wiele szczęścia. Nareszcie uda Ci się zdobyć coś, o co długo się starałeś. Przed Tobą chwile osobistego triumfu, możesz zatem nareszcie odetchnąć i odpuścić sobie nadmiar rygorystycznych zasad. Może warto udać się na jesienny urlop? W miłości również zapowiada się na wiele pozytywnych zmian. Ciesz się nadchodzącym szczęściem.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Ktoś skutecznie odsuwać będzie Twoją uwagę od spraw ważnych. Rozpraszać Cię będą również liczne plotki i pogłoski krążące na Twój temat w miejscu pracy. Skutecznie skupi to Twoją uwagę wyłącznie na złości i spowoduje podejmowanie zbyt szybkich i nieprzemyślanych decyzji. Uważaj, bo może się to zakończyć kłopotami. Staraj się podchodzić do wszystkiego ze spokojem.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Na wiele spraw będziesz reagował nad wyraz emocjonalnie. To nierozsądne, ponieważ krytyka, z którą na co dzień się spotykasz, w końcu doprowadzi do tego, iż zamkniesz się i odsuniesz od spraw, które są dla Ciebie niewygodne. Nie obrażaj się i nie martw na zapas. Zamiast tego stań twarzą w twarz z problemami.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Staniesz przed koniecznością obrony swojej zawodowej oraz osobistej pozycji. Na swojej drodze do wyznaczonych celów spotkasz wiele przeciwności. W sprawach zawodowych przygotuj się do starcia z kimś, kto nie gra uczciwie. Pozbądź się skrupułów i nie daj się dłużej oszukiwać. Uważaj, by nie popaść w jeszcze większy konflikt.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Przed Tobą najlepszy czas na to, by rozprawić się z wszelkimi przeciwnościami, które stoją na drodze do Twego szczęścia i wyznaczonych planów. Nareszcie masz szanse na to, by usunąć wrogów utrudniających Ci osiągnięcie upragnionego sukcesu. Nie zwlekaj i nie kieruj się tym, co mówią inni ludzie. Rywalizuj i ścigaj konkurencję, a osiągniesz to, czego pragniesz.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Przed Tobą dawno wyczekiwany szczęśliwy tydzień. Los Ci sprzyja, wykorzystaj to zatem i spróbuj wykorzystać szansę na pozbycie się od dawna doskwierających Ci kłopotów. Pogódź się z tymi, z którymi od dawna jesteś w stale nieustającym sporze. Los sowicie wynagrodzi Ci nieunoszenie się pychą ponad innych ludzi. Ciesz się sukcesem i wykorzystaj przypływ natchnienia.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  W nadchodzących dniach czekają Cię szczęśliwe wydarzenia. Poczujesz się potrzebny i ważny, czego już od dawna nie odczułeś ze strony bliskich Ci osób. Ludzie będą Ci sprzyjać, ktoś nawet ułatwi przejście przez kłopotliwą sprawę, tylko dlatego, że Cię lubi. Wykorzystaj te możliwości i zaprezentuj się otoczeniu z jak najlepszej strony. Jak widać, warto być uprzejmym.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Przed Tobą czas rewelacyjnych pomysłów. W najbliższych dniach podejmować będziesz wyłącznie słuszne decyzje. Będziesz wyjątkowo sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy. Przed Tobą rozmowa, która wiele w twoim prywatnym życiu wyjaśni i sprowadzi na odpowiednią drogę Twoje kroki. W sprawach zawodowych padną propozycje, na które od dawna czekałeś.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W nadchodzących dniach będziesz spokojniejszy niż zwykle. Wykorzystaj stabilność emocjonalną i przemyśl decyzje, które przed Tobą stoją. Warto, byś wycofał się z tych, które niosą ze sobą dużo ryzyka. Staraj się zachować neutralność. Mimo, iż towarzyszy Ci spokój, nie warto na razie otwierać żadnej nowej sprawy. Poczekaj, aż poczujesz przypływ energii do działania.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Sprawy dotyczące Twojej osoby nabiorą tempa. To, co wcześniej wydawało Ci się poza zasięgiem, w końcu znajdzie się na wyciągnięcie ręki. Wyjątkowo daj ponieść się wydarzeniom i poddaj się wszelkim napotykającym Cię sytuacjom. Pamiętaj o tym, by w każdej chwili podkreślać swoje zalety. Walcz o swoje zyski i pamiętaj, że przed Tobą czas, by w końcu pomyśleć o sobie.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W tym tygodniu towarzyszyć będzie Ci dobra forma i świetny nastrój. Przed Tobą szczęśliwe dla Ciebie wydarzenia. To najlepszy czas na to, by otworzyć się na innych i nie myśleć o wyłącznie własnych korzyściach osiąganych z zawartych znajomości. Bądź życzliwy i wyrozumiały, a w końcu doczekasz się ciekawego spotkania towarzyskiego.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.