Aktualności
 • 62-letni motorowerzysta ranny w wypadku

  29.10.2019

 • Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. 29 października w zderzeniu "osobówki" z motorowerem w Pszowie ranny został kierowca jednośladu. Jak wstępnie ustalono, przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego volkswagenem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

  Wczoraj po godzinie 12 funkcjonariusze drogówki zostali wezwani na skrzyżowanie ulicy Pszowskiej z Paderewskiego, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Mundurowi ustalili, że kierujący volkswagenem passatem zastosował się do znaku stop, chcąc ustąpić pierwszeństwa innym pojazdom.

  - Nie zauważył jednak kierującego motorowerem, który jechał ulicą Pszowską w stronę Wodzisławia Śląskiego. Auto wjechało na skrzyżowanie i zderzyło się z 62-letnim motorowerzystą. Kierujący jednośladem z urazem nogi został zabrany do szpitala – informuje nadkomisarz Marta Pydych, oficer prasowa wodzisławskiej policji.

  42-latek, który spowodował wypadek był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Weninger
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.