Aktualności
 • Wodzisław: Nowa organizacja ruchu przy cmentarzach

  28.10.2019

 • W związku z dniem Wszystkich Świętych i Zadusznych, częstszymi wizytami na cmentarzach urząd miasta zachęca do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zmian w organizacji ruchu.

  Inaczej pojedziemy w pobliżu Cmentarza Komunalnego przy bocznej ulicy Bogumińskiej. Zmiany potrwają od 31 października 3 listopada zgodnie z załączoną na stronie https://wodzislaw-slaski.pl/zmiana-organizacji-ruchu częścią graficzną.

  Projekt czasowej organizacji ruchu, obejmuje wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na drodze wewnętrznej – łączniku ulic Bogumińskiej i Skrzyszowskiej. Rozwiązanie to zwiększy bezpieczeństwo zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych użytkowników drogi.

   
 • IrS

 • LO Noblistów
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.