Aktualności
 • 51-latka jechała „wężykiem”. Wydmuchała trzy promile!

  24.10.2019

 • Dzięki właściwej reakcji mieszkanki w Wodzisławiu Ślaskim została zatrzymana nietrzeźwa kierująca. Kobieta ruszyła za jadącym „wężykiem” samochodem, a potem zabrała kierującej kluczyki. 51-latka była kompletnie pijana.

  Wczoraj około godziny 18.20 mundurowi zostali wezwani na ulicę 26 Marca. Zgłaszająca opowiedziała stróżom prawa, że jadąc drogą zauważyła samochód, którego kierująca zachowywała się jakby była pod wpływem alkoholu.

  - Dlatego pojechała za autem. Kiedy zatrzymało się na parkingu pod blokiem, podeszła do kierującej. Widząc w jakim jest stanie, zabrała kobiecie kluczki i zawiadomiła policję. Kierująca poszła do swojego mieszkania, gdzie zastali ją mundurowi – informuje komisarz Magdalena Pydych, oficer prasowa komendy w Wodzisławiu.

  51-latka przyznała się do prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niej... trzy promile alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

   
 • IrS

 • Darko
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.