Horoskop
 • Horoskop 43/2019

  23.10.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W nadchodzącym tygodniu towarzyszyć Ci będzie napięcie wewnętrzne dające Ci ogrom energii do działania. Tym samym przyspieszysz tempo życia i rzucisz się w wir pracy. Zmobilizujesz się do nadrabiania wszelkich zaległości. Panuj jednak nad swoim zachowaniem, ponieważ Twojej niespożytej energii towarzyszyć będzie nadwrażliwość i nerwowość.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Najbliższe dni będą dla Ciebie wyjątkowo burzliwe. Niewykluczone, że długo odwlekana sprawa powróci do Twojego życia i zacznie stwarzać Ci niepotrzebne problemy. Bądź ostrożny i wyczulony na wszelkie podejmowane decyzje, ponieważ nieprzemyślane ruchy mogą sprowadzić na Twą głowę jeszcze więcej kłopotów, w tym również finansowych.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Czas Ci sprzyja. Będziesz wyjątkowo energiczny i przebojowy. Wykorzystaj to i odważ się zrealizować swoje najskrytsze marzenia i plany. Przed Tobą nowe i trudne zadania. Nie obawiaj się jednak stawianych przed Tobą wyzwań. Towarzysząca Ci w tym tygodniu energia pomoże Ci w ich realizacji. Może warto stanąć twarzą w twarz z pracodawcą i porozmawiać o podwyżce?

  RAK (22.06 – 22.07)
  W najbliższych dniach towarzyszyć Ci będzie pozytywne i niezwykle przyjacielskie nastawienie do członków Twojej rodziny. Niestety, czas ten nie będzie Ci sprzyjał w pracy. Będziesz wolał zaszyć się w kręgu Twoich bliskich, aniżeli realizować zadania związane z pracą zawodową. Pamiętaj jednak, że niewywiązywanie się z obowiązków może przynieść poważne kłopoty.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Nadchodzący tydzień sprawi, że sprawy ciążące na Tobie nabiorą tempa. Odniesiesz nieodparte wrażenie, że brakuje Ci na wszystko czasu. Na szczęście masz teraz w sobie dużo energii do działania, co sprawi, że nie doprowadzisz do niechcianych zaległości. Nie jest to jednak czas na podejmowanie ryzykownych interesów. Lekkomyślne decyzje grożą fiaskiem.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Teraz nadszedł czas na to, byś skupił się na sobie i swoim wnętrzu. Pochyl się nad swoimi sprawami osobistymi, bo odsuwanie problemów na potem nie przynosi żadnych korzyści. Jeśli rzeczywiście się postarasz, możesz być pewien poprawy w relacjach z bliskimi. Spędzaj więc więcej czasu w domu i nie myśl zanadto o pracy.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Najbliższe dni wiążą się z bardzo dobrym samopoczuciem. Przed Tobą duży zastrzyk optymizmu. Dobry humor sprawi, że towarzyszyć Ci będzie olbrzymie poczucie własnej wartości. Możesz mieć nadzieję na lepszy los, bo ten czas sprzyja podejmowaniu przełomowych, acz trafionych decyzji. Podejmiesz się realizacji bardzo korzystnej transakcji finansowej.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  W ciągu najbliższych dni odczujesz rozluźnienie wewnętrzne. Towarzysząca Ci w tym czasie radość życia sprawi, że życzliwszym okiem spojrzysz na otaczające Cię osoby. Sprawi to, że w końcu znikną wszelkie spięcia pomiędzy Tobą i Twoimi bliskimi. Spokój wewnętrzny sprawi, że trafnie będziesz oceniał wszelkie sytuacje, w jakich się znajdziesz.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Dobre samopoczucie sprawi, że będziesz życzliwszy dla wszystkich ludzi, z którymi będziesz miał do czynienia. Wiara w siebie i poczucie swobody sprawi, że obronną ręką wyjdziesz z wszelkich nadchodzących kłopotów. Twoja otwartość i energia sprawi, że przyciągniesz do siebie ciekawych ludzi. Pochyl się nad nowymi znajomościami, ponieważ mogą okazać się pomocne.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Przed Tobą czas pełen wątpliwości. Będziesz się wahał przy podejmowaniu nawet tych najprostszych decyzji. Wszystkie Twoje plany w twoim przekonaniu okażą się niemożliwe do wykonania. Zaniechaj realizacji zaplanowanych działań, ponieważ ten niepewny czas może niekorzystnie na nie wpłynąć. Nie martw się. Taki stan rzeczy nie potrwa długo.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Przed Tobą rutyna, która z czasem zacznie męczyć Cię psychicznie. Zastanów się nad zmianą otoczenia. Może warto poświęcić się temu, co w pełni Cię fascynuje? Warto spędzić wieczór w zaciszu domostwa i zastanowić się nad tym, co napełni Twoje życie wrażeniami. Potrzebujesz zarówno ich, jak i kreatywnej stymulacji. Najwyższy czas na zmiany.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W najbliższych dniach będziesz czuł się doskonale. Emanujesz urokiem osobistym, który zacznie przyciągać do Ciebie ludzi. Nawet w pracy cieszyć się będziesz olbrzymią popularnością. Ważne dla Ciebie sprawy zaczną się same rozwiązywać. Wykorzystaj sprzyjające Ci szczęście i wśród otaczających Cię osób poszukaj takiej, która wypełni Twoje samotne wieczory.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.