Horoskop
 • Horoskop 41/2019

  09.10.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W tym tygodniu dojdziesz do wniosku, że to, czego Ci najbardziej potrzeba, to chwila spokoju i wytchnienia. Warto postarać się o chwilę samotności i wyciszenie swoich myśli. Nie rób niczego na siłę i po prostu daj sobie wolne od codziennych trosk i zmartwień. Jeśli zajdzie konieczność rezygnacji z czegoś, to zrób to bez żalu.

  BYK (21.04 – 20.05)
  W nadchodzącym tygodniu czeka Cię znacznie mniej spotkań towarzyskich czy propozycji zawodowych. Nie martw się jednak. To czas na to, byś zastanowił się nad tym, czego sam pragniesz i potrzebujesz. Poświęć czas bliskim, niech to będzie dla Ciebie największą nagrodą i atrakcją w nadchodzących dniach. Chwila spokoju przyniesie pozytywny rezultat.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W najbliższych dniach będziesz zabiegany. Ktoś ciągle będzie czegoś od Ciebie chciał. Czeka Cię również natłok spraw związanych z pracą. Podejmuj szybkie decyzje, by nie zakopać się w nadmiarze obowiązków. Pamiętaj o tym, by w każdej napotkanej sytuacji być sprawiedliwym. Nie odgrywaj się na ludziach, bo może się to na tobie zemścić.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Ten tydzień sprzyjać Ci będzie w chęci do uporządkowania spraw. Skup się na swoich oszczędnościach. Pamiętaj o tym, by w ciągu dnia wygospodarować chwilę czasu dla własnego relaksu. Nadmiar obowiązków do wykonania może bowiem odbić się na Tobie, a stres nie sprzyja w utrzymaniu dobrych relacji z współpracownikami.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Najbliższy czas Ci nie sprzyja. Będziesz ciągle z czegoś niezadowolony. Twoje nastroje będą się zmieniać, czym możesz poważnie drażnić ludzi z Twego otoczenia. Uważaj na to, co mówisz, bo możesz zranić osobę, na której Ci zależy. Nie bądź zbyt krytyczny, bo spalisz za sobą wszelkie mosty. Ktoś z pewnością doceni Twoje starania.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Czeka Cię ogromna dawka pozytywnej energii i humoru. Ale Twoje emocje będą bardzo zmienne. Czeka Cię niespokojny miesiąc, ponieważ nie będziesz w stanie usiedzieć w jednym miejscu zbyt długo. Będziesz bardzo aktywny, zarówno pod względem zawodowym, jak i towarzyskim. Wykorzystaj ten czas. Poznawaj nowych ludzi. Być może znajdzie się osoba warta głębszej znajomości?

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Możesz zaangażować się w dziwną i tajemniczą znajomość. Nowo poznana osoba będzie miała na ciebie ogromny wpływ. Totalnie poddasz się jej urokowi. Uważaj jednak, by całkowicie nie ulec temu czarowi. W całym swym zaangażowaniu nie zapominaj o swojej indywidualności. Pamiętaj również o przyjacielu. Nie odstawiaj go na bok, bo możesz stracić cenną przyjaźń.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Bliska Ci osoba może potrzebować Twojej pomocy. Słuchaj zwierzeń i wspieraj w trudnym czasie, aczkolwiek nie podejmuj za nią decyzji. Wkrótce bowiem Twoja uprzejmość może skończyć się zupełnie odwrotnym skutkiem niż zamierzony. Spotkania towarzyskie będą musiały trochę poczekać. Nadmiar obowiązków domowych zupełnie Cię pochłonie. Nie odstawiaj jednak spraw na bok.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Najbliższe dni będą sprzyjały organizowaniu towarzyskich spotkań. Wokół Ciebie unosi się niezwykle pozytywna aura, która będzie przyciągała wielu ludzi. Wykorzystaj to i baw się dobrze. Jeszcze nadejdzie czas na wyciszenie i odsunięcie się na ubocze. W tym tygodniu towarzyszyć będą Ci również duże ambicje. Wykorzystaj to i pokaż w pracy, na co cię stać.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W pracy nadrobisz to, czego nie potrafiłeś zrealizować w ostatnich tygodniach. Nie pozwól na to, by ktoś kontrolował Twoje działania. Nieuprzejma osoba stara się kopać pod Tobą dołki. Nie przejmuj się zanadto. Rób swoje i kieruj się swoimi zasadami, a unikniesz poważnych konfliktów. Nie mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi. Nie warto pokazywać rozrywkowego oblicza przed szefem.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Konsekwentnie rób to, co sobie postanowiłeś. Bądź pełen optymizmu w swoich działaniach. Przemyśl to, czy w Twoich planach nie warto sięgnąć po znajomości. Szczęście Ci sprzyja. Dobra ręka może pomóc osiągnąć Ci wyczekiwany sukces. Uważaj na dociekliwe osoby. Nie zdradzaj swoich zamierzeń, bo ktoś może skutecznie odciąć Ci drogę działania. Zadbaj też o swoje zdrowie.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W nadchodzących dniach będziesz niezwykle energiczny. Wykorzystaj to i zadbaj o swoją formę. Wykorzystaj szansę do zawarcia nowych znajomości. Czas Ci sprzyja. Nowo poznana osoba może zostać u Twego boku na dłużej. Pamiętaj o bliskich znajomych. Odwiedzaj ich często. Może wraz z nimi doświadczysz czegoś nieoczekiwanego? Sprawdź się jako niezależna i pomysłowa osoba.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.