Horoskop
 • Horoskop 40/2019

  02.10.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W nadchodzącym tygodniu kusić będzie Cię podjęcie ryzykownych decyzji. Z zazdrością spojrzysz na ludzi, którzy realizują swoje marzenia i cele. To sprawi, że zaczniesz postępować tak, jak nigdy dotąd nie robiłeś. Uważaj na kroki, które stawiasz, bo mogą okazać się fałszywe. Pomyśl o swoich korzyściach, bo inaczej wpakujesz się w kłopoty.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Najbliższe dni wiążą się ze spadkiem dobrego samopoczucia. Nie będziesz potrafił ocenić sił na zamiary, a to spowoduje, że wiele spraw pozostanie niezamkniętych. Zadbaj o siebie i swoje obowiązki, bo nikt za ciebie tego nie zrobi. Pamiętaj, że sprawy, które zalegają, w końcu się namnożą i trudno będzie cokolwiek rozwikłać.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Tegoroczna jesień rozpocznie się dla ciebie szeregiem miłosnych pokus. Na Twojej drodze staną osoby, którym trudno będzie się oprzeć. Uważaj na swoje zachowanie, by nie pojawiły się plotki, które mogą zepsuć Ci opinię. Pamiętaj, że ściany mają uszy, więc nie rozpowiadaj o swoim życiu prywatnym byle gdzie i byle komu. Pewna zazdrosna osoba może sporo namieszać.

  RAK (22.06 – 22.07)
  W nadchodzących dniach nie będziesz narzekał na brak powodzenia. Przed Tobą wiele zawiłych spraw do rozwiązania. Nie przejmuj się. Mimo iż decyzje podejmiesz w pośpiechu, Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. Uważaj na osoby w Twoim otoczeniu. Ktoś, kogo niezbyt dobrze znasz, stara się kopać pod Tobą dołki.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Nie zapominaj o bliskich. Poświęć im więcej uwagi. Świat nie kręci się tylko wokół Ciebie. Nie pozwól, by ktoś wtrącał się w Twój związek. W nadchodzącym tygodniu wiele spraw towarzyskich będzie zależało wyłącznie od Ciebie. Bądź czujny i pamiętaj, że nie zawsze warto dać się ponieść zupełnie nowym znajomościom.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Twoje pomysły przyniosą ci uznanie. Wiele spraw zakończy się dla Ciebie olbrzymim sukcesem, co może pozytywnie wpłynąć na Twoje finanse. Pamiętaj jednak, że musisz współpracować z innymi ludźmi. Nie poganiaj i bądź wyrozumiały. W przeciwnym razie ktoś może celowo opóźniać pracę całego zespołu. Odrobina cierpliwości z pewnością Ci nie zaszkodzi.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Przed Tobą pracowity tydzień. Jeśli wszystko dobrze rozplanujesz oraz podejmiesz się konsekwentnej realizacji, spokojnie osiągniesz wszystkie zamierzone cele. Nie dopuść do tego, by Cię poganiano. Skup się i działaj w swoim własnym tempie. Nie bierz dodatkowych prac na swoje barki. Nie warto próbować się wykazać. Zamiast zaimponować, możesz się zbłaźnić.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Najbliższe dni to wiele ciekawych spotkań i ważnych spraw do załatwienia. W tym chaosie uważaj na swoje zdrowie. To nie jest najlepszy moment, by pozwolić sobie na słodkie lenistwo. Mimo nadmiaru obowiązków postaraj się poświęcić odrobinę czasu na uporządkowanie swoich prywatnych spraw. Walcz ze swoimi wadami. Twoje starania zostaną docenione.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W najbliższych dniach romantyzm zupełnie Cię opuści. Staniesz się podejrzliwy i zaborczy w swych uczuciach. Twoja zazdrość może doprowadzić Cię do ślepego zaułka. Pamiętaj, że czasem warto dać za wygraną, zamiast podejmować się zemsty. Wszelkie próby wywołania zazdrości u partnera mogą skończyć się dla Ciebie z zupełnie odwrotnym skutkiem, aniżeli byś tego chciał.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W tym tygodniu doskwierać Ci będzie nieokreślona tęsknota. Przypomnisz sobie wiele starych i nierozwiązanych do dzisiaj spraw. Zamiast zadręczać się wątpliwościami, co stałoby się, gdybyś postąpił inaczej, zacznij rozmyślać nad czasem teraźniejszym. Na przeszłość nie masz już żadnego wpływu, ale przyszłość leży tylko w Twoich rękach. Możesz jeszcze zdziałać wiele dobrego.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  W pracy skup się wyłącznie na sprawach najważniejszych. Jeśli będziesz miał wolną chwilę, możesz pochylić się nad ciekawymi propozycjami. W sprawach zawodowych bądź czujny i uważny. Nie zapominaj o dokładności w przeglądaniu dokumentów. Czytaj je z uwagą, bo możesz wpakować się w niezłe kłopoty. Nie narzekaj, bo ciężka praca zakończy się finansowymi korzyściami.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W tym tygodniu uporaj się z trudnymi sprawami. Czas Ci sprzyja, więc wykorzystaj to i odetnij się nareszcie od dręczącej Cię przeszłości. Wobec tego zabierz się do ciężkiej pracy. Pamiętaj, że mimo iż czas Ci sprzyja, nic nie zrobi się samo. W pracy unikaj konfliktów i staraj się utrzymać nerwy na wodzy. Dzięki szczerości uda Ci się osiągnąć długo wyczekiwany sukces.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.