Horoskop
 • Horoskop 39/2019

  25.09.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Wszystko, co dotychczas szło w niewłaściwym kierunku, zmieni swój bieg. Sprawy, których długo nie potrafiłeś ułożyć, wreszcie zaczną się rozwiązywać. Możesz głęboko odetchnąć, ponieważ na dłuższy czas kłopoty odsuną się na bok. Bądź bardziej wyrozumiały i mniej krytyczny, a kontakt z ludźmi z najbliższego otoczenia na dobre ulegnie poprawie.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Nie trać czasu na błahe sprawy. Ktoś z rodziny potrzebuje Twojej pomocy. Zamiast skupiać się na swoim życiu towarzyskim, udziel mu potrzebnego wsparcia. W innym wypadku możesz żałować podjętej decyzji. Pamiętaj, że raz powzięta zła decyzja będzie rzutowała na Wasze przyszłe relacje. Bądź czujny i rozważny, by nie umknęło Ci coś ważnego.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W najbliższym tygodniu towarzyszyć Ci będzie uczucie wyobcowania i osamotnienia. Zadbaj o siebie i przebywaj wśród ludzi, nawet jeśli nie masz na to zbytniej ochoty. Najbliżsi mogą poprawić Ci nastrój, jeśli tylko otworzysz się na ich towarzystwo. Nie martw się, jesienna chandra szybko minie, jeżeli nie zamkniesz się w czterech ścianach. Wykorzystaj to, a odzyskasz poczucie zadowolenia.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Możesz sporo zarobić. Rozplanuj obowiązki tak, by wykonać swoje zadania w godzinach pracy. Zabieranie pracy do domu nie przyniesie nic dobrego. Pamiętaj, że rodzina potrzebuje Twojej bliskości, a myślenie wyłącznie o pieniądzach może zapędzić Cię w ślepy zaułek. Uważaj na swoje zachowanie w towarzystwie. Twoje niekonwencjonalne żarty mogą kogoś zranić.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Nie podejmuj pochopnych decyzji. Bliska osoba zarzuci Ci zaniedbanie i brak starań Zamiast obrażać się, odejdź od swoich spraw i skup się na tym, co dotyczy Was dwojga. Zacznij działać, w innym wypadku Twoje zachowanie może skończyć się poważną kłótnią. Nie wdawaj się w przelotne flirty. Takie znajomości mogą przynieść wyłącznie kłopoty.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Nadchodzący tydzień przyniesie natłok obowiązków. Zachowaj spokój i dobrze rozplanuj swój czas, abyś był w stanie wypełnić chociaż część zadań. Nie odkładaj spraw na później. Nadmiar zadań może Cię przytłoczyć. Nie pozwól ponieść się emocjom. O konflikt z bliskimi nie będzie trudno. Napięta sytuacja da w kość zarówno Tobie, jak i całej Twojej rodzinie. Myśl pozytywnie.
  WAGA (23.09 – 22.10)

  Wycisz się i uspokój nadszarpnięte nerwy. Nie analizuj przeszłości, bo tego, co już się stało, nie da się zmienić, a ciągłe myślenie może poważnie odbić się na Twoim zdrowiu psychicznym. Zajmij się czymś, co pozwoli Ci odpocząć. Czasem poddanie się losowi jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Odczekaj moment, a sprawy same zaczną się układać.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Unikaj podejmowania ryzyka. Nadchodzący tydzień nie będzie sprzyjał Ci w poważnych krokach. Niech nie skusi Cię możliwość zyskania łatwych pieniędzy. Źle podjęta decyzja odbije się na Twojej przyszłości i z czasem przyniesie masę kłopotów. Kieruj się swoją intuicją i z rozwagą podchodź do padających propozycji. Ktoś próbuje kopać pod Tobą dołki, więc uważaj, by nie dać się zwieść pozorom.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W najbliższych dniach staniesz się duszą towarzystwa. Twoja popularność zapewni Ci wiele ciekawych spotkań. Nie trać jednak rozumu. Pamiętaj, kto jest dla Ciebie najważniejszy i nie daj się ponieść chwilowym zachwytom nowo poznanych osób. Możesz stracić coś cennego, a przelotne znajomości nigdy Ci tego nie wynagrodzą. Nie warto ryzykować prawdziwych przyjaźni dla chwilowych uniesień.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W stosunku do swoich bliskich nie bądź zanadto wyrozumiały i pobłażliwy. Twój ugodowych charakter może doprowadzić do tego, że ludzie z Twojego otoczenia zaczną wykorzystywać twoją naiwność. Nie daj się oszukiwać i bacznie przyglądaj się temu, co robią Twoi najbliżsi. Może nadszedł czas na zmianę osoby, z którą chcesz iść przez życie?

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Nadchodzący tydzień niesie ze sobą dużo zmian. Czekają Cię zawirowania, które tylko pozornie niosą problemy. Dzięki temu zwolnisz tempo i zaczniesz uważniej przyglądać się sprawom, które Cię dotyczą. W najbliższym czasie masz szansę na realizację nawet najbardziej szalonych pomysłów. Nie rezygnuj z nich tak łatwo. Próbowanie nowych rzeczy zawsze poszerza doświadczenie.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W najbliższych dnia poświęć więcej czasu na rozmowy z członkami rodziny. Nadchodzące wydarzenia sprawią, że zaczniesz się zastanawiać nad tym, czy jesteś wystarczająco dobrym partnerem i rodzicem. Nie martw się na zapas, wszystko jest do naprawienia. Wystarczą dobre chęci i odsunięcie spraw zawodowych na dalszy plan.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.