Horoskop
 • Horoskop 38/2019

  19.09.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W nadchodzących dniach ważne dla Ciebie sprawy mogą potoczyć się nie do końca tak, jakbyś sobie tego życzył. Nie poddawaj się jednak. Cokolwiek się stanie, z czasem dojdziesz do wniosku, że to, co miało miejsce, było dla Ciebie dobre. Bądź więc czujny i przygotuj się na nieoczekiwane zmiany.

  BYK (21.04 – 20.05)
  W tym tygodniu pojawi się atrakcyjna dla Ciebie okazja. Skorzystaj z niej, a znajdziesz się na dobrej drodze do realizacji swoich dawnych planów. Przelotna znajomość, która dotychczas wydawała ci się błaha, przerodzi się w coś poważnego. Nie bój się, czasem warto zaryzykować i poddać się uczuciu.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Bądź ostrożny, bo Twoje kłamstwa mogą okazać się dla Ciebie zgubne. Nie idź dłużej drogą fałszu, bo sprawy się skomplikują i nie wyjdziesz z nich obronną ręką. Jeśli nie chcesz swojej zguby, słuchaj tych, którzy dobrze Ci radzą. Jeśli tego nie zrobisz, ktoś przyłapie Cię na gorącym uczynku. Pamiętaj, że możesz stracić wszystko, co jest dla Ciebie cenne.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Nadchodzący tydzień stoi pod znakiem decyzji. Musisz obrać drogę, którą dalej chcesz podążać. Nie jest to łatwe, ale nie bój się. Podjęta decyzja okaże się z czasem być najlepszą możliwością, jaką mogłeś wybrać. Zbyt długie podejmowanie decyzji przynosi straty. Lepiej kieruj się swoimi uczuciami i szybko zdecyduj, która droga jest zgodna z Twoimi przekonaniami.

  LEW (23.07 – 22.08)
  W towarzyszących Ci ostatnio problemach pomoże obca osoba. Nowa znajomość doradzi Ci i pocieszy. Nie bądź jednak zbyt ufny. Zbytnia wiara w ludzką bezinteresowność może Cię zwieść. W sprawach rodzinnych uda Ci się rozwikłać konflikt. Atmosfera w domu się oczyści, a Twoje relacje z bliskimi na powrót staną się dobre i gorące.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Dawno zapomniana sprawa w kolejnych dniach znów da o sobie znać. Uporaj się z zaległościami, ponieważ z czasem staną się one coraz bardziej uporczywe i trudne do rozwikłania. Staraj się być obowiązkowy, rzetelny i dokładny. Pamiętaj również o danych obietnicach. Zapominanie o takich sprawa może poważnie wpłynąć na Twoje relacje z najbliższymi.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Bądź wyrozumiały i serdeczny dla ludzi. Nie trać dla nich cierpliwości. Każdy ma gorsze dni, a miej w pamięci to, że uprzejmość zwróci Ci się w przyszłości. Nie bądź egoistą i bądź dobry dla innych, a z pewnością zostaniesz zauważony i doceniony. Pomóż komuś, kto tej pomocy potrzebuje.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Kolejne dni będą sprzyjały realizacji nowych pomysłów. Zaplanuj sobie plan działania i nie przyspieszaj toku spraw. Niech wszystko dzieje się własnym tempem, a będziesz zadowolony z efektów. Pamiętaj, że cierpliwość i konsekwencja doprowadzą Cię do upragnionego sukcesu.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Bądź rozważny i nie ulegaj niepotrzebnym spięciom i kłótniom. Nie poddawaj się emocjom, a podjęte przez Ciebie decyzje będą sprawiedliwe i nie skrzywdzą nikogo. Los jest po Twojej stronie, dopóki będziesz myślał trzeźwo i racjonalnie. Pamiętaj, że uleganie chwilowym emocjom może zaognić konflikt i odsunąć możliwość zgody. Nie warto ryzykować relacji, której nie chce się stracić.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W Twoim otoczeniu pojawi się nowa osoba, na której całkowicie będziesz mógł polegać. Skorzystaj z tej możliwości, a nie będziesz tego żałował w przyszłości. Zgódź się na dosyć nieoczekiwane propozycje. Z czasem okażą się one dla Ciebie niezwykle korzystne. Weekend poświęć na niedaleką podróż. Chwila relaksu umożliwi Ci spojrzenie świeżym okiem na otaczające Cię sprawy i problemy.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Miej oczy szeroko otwarte, bo możesz przegapić coś ważnego. Zainteresuj się swoimi sprawami, nie zostawiaj ich samych sobie, bo będziesz żałował tego, że sam nie podjąłeś decyzji o ważnych dla Ciebie kwestiach. Nie przesadzaj z biernością w związku. Brak zainteresowania bliską osobą może skutkować niechcianymi romansami.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Ten tydzień okaże się dla ciebie bardzo przychylny. Poczujesz się potrzebny i ważny. Wykorzystaj to i zaprezentuj się z jak najlepszej strony, a w Twoim związku zapanuje długo wyczekiwana zgoda, miłość i spokój. Poświęć więcej czasu bliskiej osobie, tak, by dawne problemy i konflikty odeszły ostatecznie w niepamięć.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.