Aktualności
 • Pastwił się nad matką inwalidką!

  25.08.2019

 • Sąd posłał do aresztu śledczego 42-letniego mieszkańca Pilchowic. Mający problem z alkoholem mężczyzna nie raz dawał się we znaki mieszkającej z nim 62-letniej niepełnosprawnej matce. Postępowanie prowadzą wydział kryminalny komisariatu policji w Knurowie.

  Dzielnicowy z Pilchowic podejrzewał, że w tym domu dzieje się źle. Ofiara jednak, jak to często bywa w takich przypadkach, długo chroniła swego oprawcę. Nie składała wniosku o ściganie.

  Mimo to funkcjonariusz monitorował sytuację, założył rodzinie tzw. niebieską kartę. - Jak ustalił, 42-latek był nieobliczalny, gdy napił się alkoholu. Ostatnio rzucił się na matkę z siekierą i porąbał drzwi do pomieszczenia, w którym się ukryła – informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy komendy w Gliwicach.

  Interwencja policji oraz środki zapobiegawcze zastosowane przez prokuraturę i sąd na jakiś czas odseparowały oprawcę od ofiary. Wkrótce mężczyzna stanie przed obliczem Temidy, która wysłucha świadków. Wyrodny syn może trafić za kraty nawet na 8 lat.

   
 • IrS

 • Reklama billboardowa
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.