Czas wolny
 • Maraton Horrorów z Annabelle z premierą 12 lipca w Multikinie Rybnik

  08.07.2019


 • Maraton Horrorów z Annabelle to przerażająca noc z upiorną
  i demoniczną Annabelle w roli głównej. Na ekranie pojawi się cała seria o jednej z najsłynniejszych lalek w historii horroru, w tym premierowo najnowsza część „Annabelle wraca do domu”. Wydarzenie uświetni obecność… samej Annabelle!


  To wyjątkowa szansa, by przenieść się na całą noc do mrocznego świata pełnego złych demonów takich, jak diaboliczna Annabelle lub siejąca postrach zakonnica z piekła rodem!

  W repertuarze:
  - ANNABELLE WRACA DO DOMU - premierowo!
  - ANNABELLE: NARODZINY ZŁA
  - ANNABELLE
  - ZAKONNICA

  Dodatkową atrakcją w dniu maratonu będzie możliwość przyjrzenia się z bliska jednym z najbardziej znanych i przerażających filmowych postaci, które straszą nas od lat. Wśród „zaproszonych” do Multikina Rybnik gości znalazła się m.in. słynna Annabelle! Lalka stworzona została z identycznych części (form i odlewów), z których powstał jej filmowy prototyp. Jest 100-procentowym odwzorowaniem oryginału. Kolejnym gościem będzie również… przerażająca Zakonnica.

  Ceny biletów (za całą noc w kinie):
  - NAJNIŻSZA DOSTĘPNA CENA: 30 zł: cena z mega zniżką, czyli najniższa dostępna cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie 30 zł;, aby otrzymać kod zniżkowy wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja i przejść na https://enemef.pl/kod-znizkowy
  - 32 zł: cena dla posiadaczy M!Karty płacących BLIKIEM online
  - 35 zł: cena normalna
  Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

  Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
  Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

  Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
  - brak możliwości rezerwacji biletów,
  - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  - osoby w wieku 18 lat (skończone) i więcej: bez ograniczeń, osoby w wieku 16-18 lat (skończone): z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie), osoby w wieku poniżej 16 lat (skończone): w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego (za okazaniem stosownych dokumentów)

  - jak działa zniżka SMS: aby otrzymać kod zniżkowy 5 zł wystarczy zalogować się na https://enemef.pl/kod-znizkowy (dodatkowo wszyscy użytkownicy zarejestrowani na https://enemef.pl/rejestracja otrzymają kod również SMSem). Kod przy zakupie biletów online na stronie Multikina oraz w kasach kina pozwoli obniżyć cenę biletu o 5 zł (od ceny normalnej)

  - możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem

  - filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami

  - pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,
  - kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

  Pytania, wątpliwości?
  Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

  Opisy filmów:
  Annabelle wraca do domu - PREMIEROWO!
  Annabelle Comes Home, Nowa Zelandia, USA 2019, 106'
  reżyseria: Gary Dauberman
  scenariusz: Gary Dauberman
  obsada: McKenna Grace, Patrick Wilson, Vera Farmiga, Madison Iseman, Emily Brobst
  muzyka: Joseph Bishara

  Specjalny pokaz premierowy!

  Upiorna Annabelle powraca z mroczną historią w towarzystwie nowych demonów.

  Warrenowie chcą powstrzymać Annabelle przed dalszym czynieniem zła. Przewożą ją do swojego domu i w pełnym tajemniczych przedmiotów pokoju zamykają ją za poświęconym przez księdza szkłem. Pewnej nocy Annabelle budzi inne zamknięte w pokoju złe duchy i razem obierają sobie za cel Judy - córkę Warrenów, a także jej przyjaciół.

  Film zachowuje klimat poprzednich części serii i utrzymuje widza w ciągłym poczuciu napięcia i lęku.

  Annabelle: Narodziny zła
  Annabelle: Creation, USA 2017, 109'
  reżyseria: David F. Sandberg
  scenariusz: Gary Dauberman
  obsada: Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Coulthard, Grace Fulton
  muzyka: Benjamin Wallfisch

  Długo wyczekiwany prequel o demonicznej Annabelle to nie lada gratka dla tych, którzy lubią się bać.

  Fabuła obejmuje wydarzenia sprzed historii przedstawionej w "Annabelle". Wytwórca lalek w tragiczny sposób traci córeczkę, po kilku latach od tego traumatycznego wydarzenia postanawia wraz z żoną przyjąć pod dach zakonnicę wraz z grupą osieroconych dziewczynek. Wkrótce w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, okazuje się, że przybyli goście stają się celem upiornego tworu lalkarza - Annabelle.

  Film posiada wciągającą fabułę i niezwykły, przyprawiający o dreszcze klimat, który wbija w fotel na cały czas seansu.

  Annabelle
  USA 2014 rok, 98'
  reżyseria: John R. Leonetti
  scenariusz: Gary Dauberman
  obsada: Ward Horton, Annabelle Wallis, Alfre Woodard
  muzyka: Joseph Bishara

  "Annabelle" bazuje na klasyce gatunku. Horror łączy klimat lat 60-tych ze zdobyczami współczesnej techniki, dzięki czemu perfekcyjnie buduje mroczną atmosferę.

  Ciężarna Mia otrzymuje w prezencie od swojego męża piękną starodawną lalkę. Wkrótce para zostaje napadnięta w nocy w swoim domu przez wyznawców szatana. Małżeństwu udaje się uniknąć śmierci, jednak ich perfekcyjne życie zamienia się w koszmar. Z czasem okazuje się, że za wszystkie nieszczęścia, jakie spadły na rodzinę, odpowiada... lalka Annabelle.

  To horror w starym, dobrym stylu. Pozbawiony kiczu i dopracowany w każdym szczególe.

  Zakonnica
  The Nun, Kanada, USA 2018, 102'
  reżyseria: Corin Hardy
  scenariusz: Gary Dauberman
  obsada: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope
  muzyka: Abel Korzeniowski

  Przerażająca historia zakonnicy z piekła rodem, która po raz pierwszy dała się poznać widzom w "Obecności 2".

  W rumuńskim klasztorze w tajemniczych okolicznościach młoda zakonnica popełnia samobójstwo. Sprawę badają wysłani przez Watykan ojciec Burke i mająca dopiero złożyć śluby zakonne Irene. Wspólnie odkrywają mroczny sekret zakonu i muszą stawić czoła potężnej, złej sile pod postacią demona zakonnicy. Każde z nich ryzykuje wiarą, duszą i... życiem. Rozpoczyna się bitwa między żywymi a umarłymi, którzy powracają po krwawą zemstę.

  Szokujący i przyprawiający o drżenie spin-off serii, który potrafi przestraszyć nawet najodważniejszego widza.

   
 • ADR

 • Medhouse 2.10.2019- 224.06.2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.