Horoskop
 • Horoskop 26/2019

  26.06.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Jeśli myślisz, że najbliższe dni spędzisz spokojnie, to się mylisz. Przybędzie Ci obowiązków i w pracy, i w domu. Niespodziewany przyjazd rodziny trochę zdezorganizuje Ci plan dnia. Nie baw się w zgadywanie, co sprawiłoby im przyjemność, co ugotować, dokąd pójść – wystarczy zapytać. Dzięki temu przekonasz się, że mimo różnicy zdań jesteście w stanie wypracować kompromis.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Tydzień będzie sprzyjał ciekawym pomysłom. Twoja pewność siebie pomoże zjednać ludzi do działania i wspólnie zrobicie całkiem dobrą robotę. Kontroluj najważniejsze zadania, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Nabierzesz umiejętności lepszej oceny sytuacji i szybkiego znajdowania rozwiązań. W przypadku problemów zawsze możesz liczyć na pomoc swoich najbliższych.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W sferze uczuć zapowiada się bardzo miła odmiana. Najbliższa osoba zrobi coś, na co długo liczyłeś – to przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Pora zadbać o siebie. Zacznij się zdrowo odżywiać i znajdź czas na sport. Zrób podstawowe, profilaktyczne badania. Dostaniesz ciekawą propozycję zawodową. Dokładnie wszystko zaplanuj i nie zmarnuj swojej szansy!

  RAK (22.06 – 22.07)
  Nie wszystko będzie wyglądać tak, jak powinno. Zaufana osoba zachowa się niewłaściwie, sprawiając Ci wielką przykrość. Wybaczanie to umiejętność nabyta, której musisz się nauczyć – to nie będzie przyjemna lekcja. To będzie dobry czas na pozbycie się wielu uprzedzeń. Wyrobione zdanie na temat danej osoby trudno jest Ci zmienić – spróbuj to zrobić, daj szansę.

  LEW (23.07 – 22.08)
  W tym tygodniu czeka Cię bardzo dziwne spotkanie. W parku, na ulicy lub w innym miejscu minie Cię osoba, którą skądś będziesz kojarzyć... Czasem zdarzają się powroty do przeszłości. Niestety to zupełnie wytrąci Cię z normalnego trybu życia. Nagle wyda Ci się, że nie potrafisz podołać swoim zwykłym obowiązkom i najprostsze zadanie Cię przerasta. Twoje myśli będą gdzieś indziej...

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Najbliższe dni przyniosą kilka niezależnych od Ciebie zdarzeń, które wprowadzą nastrój podenerwowania i naprawdę sporej irytacji. Dosyć nieprzyjemnie może być w miejscu pracy. Ktoś będzie ciągle robił Ci małe złośliwości. Musisz zachować zdrowy rozsądek i nie panikować. Koniecznie wyciągnij rękę na zgodę do tych, z którymi masz na pieńku – zyskasz sojuszników.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  W tym tygodniu poczujesz przypływ nadziei i wiary w siebie. Przekonasz się, że Twój urok osobisty może pomóc w przenoszeniu gór – to dotyczy również sfery uczuciowej! W pracy nie będzie najgorzej, choć bez znaczących rewelacji. Urlop za pasem! Możesz jeszcze podreperować domowy budżet. Będzie Ci dopisywało szczęście w grach losowych. Spróbować nie zaszkodzi.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Spotkaj się z przyjaciółmi, ale nie pozwól, by wtrącali się w Twoje prywatne sprawy. Spróbuj się nie angażować w konflikty, które nie dotyczą Cię bezpośrednio. Możesz sobie tylko zaszkodzić. W pracy spodziewaj się nieporozumień wynikających z zamieszania i braku przepływu informacji. W związku potrzebny będzie dystans. Niektóre rzeczy dostrzega się z pewnego oddalenia.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W najbliższych dniach możesz mieć bardzo dużo pracy, wręcz zdecydowanie za dużo! Jednak uporasz się z tym, chociaż będzie Cię to kosztowało sporo wysiłku. Zachowaj równowagę pomiędzy pracą a rodziną. Opadasz powoli z sił, więc warto uporządkować to, co wymyka się spod kontroli. Uważaj na nowo poznają osobę, może mieć złe zamiary względem Ciebie.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Nie masz co liczyć na jakiś szczególny nadmiar gotówki, ale mimo to nie powstrzymuj się przed sprawieniem sobie przyjemności od czasu do czasu. Poprawisz sobie nastrój takimi drobnostkami i nie odczujesz obciążenia finansowego. W pracy rób tyle, ile musisz. Zakończ rozpoczęte sprawy, a nowe już zostaw na kolejny tydzień. W międzyczasie pomyśl o rodzinnym wyjeździe.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Na przekór wszystkiemu spraw, aby ten tydzień był radosny. Nuda i zniechęcenie zaczną się dobijać do Twoich drzwi. Nie wolno Ci ich wpuścić! Nie żałuj uśmiechu ani sobie, ani innym. Działaj spokojnie. Z niczym nie musisz się spieszyć, zrób mniej, ale dokładniej. Nie daj się wykorzystać, bo ktoś będzie chciał przypisać sobie Twoje zasługi. Jeśli będzie trzeba, broń swoich racji.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Będziesz mieć wiele pomysłów do zrealizowania, ale napotkasz na przeszkody, które nie pozwolą Ci od razu wcielić ich w życie. Nie poddawaj się i cierpliwie rób, co do Ciebie należy. W sprawach prywatnych drobne nieporozumienia. Trzeba je od razu wyjaśnić i zakończyć spory. Dobre relacje w kontaktach rodzinnych zaowocują fantastyczną atmosferą i wzajemnym zaufaniem.

   
 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.