Horoskop
 • Horoskop 25/2019

  18.06.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W tym tygodniu będzie Ci dopisywać dobry humor i kondycja fizyczna. Zadbaj o odpowiednią dietę, jedz więcej warzyw i owoców. To pomoże oczyścić Twój organizm i od razu poczujesz powiew lata. To też odpowiedni moment na realizację najskrytszych pomysłów. Nie zapominaj o rodzinie. Brak zainteresowania z Twojej strony może doprowadzić do napięć a nawet kłótni.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Dla Ciebie początek lata będzie czasem towarzyskich spotkań i niecodziennej, intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki temu odzyskasz pewność siebie i zaufanie do własnych możliwości. Wszystkie zajęcia wymagające sprawności intelektualnej przyniosą Ci zadowolenie i wymierne korzyści. Nie zabraknie pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Bierz pod uwagę najbliższych!

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Nadchodzące dni przyniosą wiele korzystnych zdarzeń i dobry nastrój. Pomimo natłoku spraw i zajęć nie zapominaj o swoich przyjemnościach. Odczujesz bardzo dużą poprawę samopoczucia. Wzrośnie też Twoja siła duchowa. Z łatwością uporasz się z zaległościami, które nawarstwiły się nie z Twojej winy. Unikaj niepotrzebnego ryzyka i nie angażuj się w żadne sporne sprawy.

  RAK (22.06 – 22.07)
  W tym tygodniu możesz spodziewać się paru ciekawych atrakcji! Trud i wysiłek ostatnich tygodni zostanie doceniony. W doborowym towarzystwie spędzisz najbliższy weekend. Nie zapomnij o znajomych, którzy mieszkają w innym mieście i dawno się nie widzieliście. Może warto odnowić z nimi kontakty i coś zaplanować? Uważaj na wydatki, pamiętaj o stałych opłatach.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Przed Tobą bardzo interesujący tydzień. Nie zapowiadają się żadne przykre wydarzenia, więc możesz się skupić na sprawach, na których zależy Ci najbardziej. Osoby wpływowe będą bardziej niż zwykle skłonne do pomocy, co może zaprocentować ciekawymi ofertami pracy. Współpraca z innymi nie przyniesie większych korzyści i dlatego bądź bardziej samodzielny.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Korzystaj z rad, których czasem udzielają Ci najbliżsi. Nie traktuj wszystkiego jak zła koniecznego, przyda się spojrzenie na Twoje życie z innej perspektywy. Tematy zorganizowania podróży czy nawet wychowywania dzieci nie muszą wiązać się z wytykaniem Twoich błędów. Czasem odmienne spojrzenie na parę życiowych sfer może stać się inspiracją do działania.

  ­WAGA (23.09 – 22.10)
  Większość spraw spoczywa na Twoich barkach. Te materialne pochłoną Cię bez reszty. Będziesz Wago zabiegana i przemęczona. Na szczęście tylko przez kilka dni, potem odpoczniesz. Wtedy wszyscy będą Ci zazdrościć energii. Wiadomość, którą wkrótce otrzymasz, zmobilizuje Cię do działania. Będziesz chciała zmieniać wszystko w swoim otoczeniu – to będzie sama radość!

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Niestety, nie wszystko uda Ci się pomyślnie rozwiązać. Mimo to nie popadaj w przygnębienie. Twoja niedyspozycja może być wynikiem zmęczenia, bo oczekiwania w stosunku do innych masz po prostu zbyt wygórowane. Druga połowa tygodnia będzie zdecydowanie bardziej korzystna. Nie oglądaj się za siebie, idź do przodu i wdrażaj swoje pomysły w życie.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W pracy wszystko będzie postawione na głowie – zapowiada się stresujący tydzień. Uważaj na układy zawodowe i nie pozwól, aby ktoś odebrał Ci należne zasługi za wykonaną pracę. Odniesiesz sukces, a jak wiadomo, sukces ma wielu ojców i ktoś będzie się chciał do tego podpiąć. Nie zabieraj głosu w konflikcie. Dobrze zrobisz, zamieniając się w słuchacza. Zadbaj o swój wypoczynek.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W najbliższych dniach dowiesz się, że ludzie z najbliższego otoczenia postrzegają Cię jako osobę, która bardzo się wywyższa. Musisz trochę zmienić podejście do swoich przyjaciół, nabrać więcej dystansu do siebie i swojego zachowania. Najbardziej popracuj nad powstrzymywaniem się od złośliwych uwag, które ostatnio rzucasz na lewo i prawo – nie bacząc na konsekwencje.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  W tym tygodniu będziesz duszą towarzystwa skłonną do żartów i rozśmieszania innych. Tylko nie odkładaj na bok ważnych spraw i swoich obowiązków! Systematyczność – oto Twój klucz do sukcesu. Z dnia na dzień coraz bardziej nabierzesz ochoty do podróżowania. Z ochotą podejmiesz każde wyzwanie ekstremalnego spędzania wolnego czasu. Dobrej energii Ci nie zabraknie!

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Pojawi się mały kłopot. Okaże się, że nierozwiązana sprawa, sprzed paru tygodni, da Ci się we znaki. Teraz wyjątkowo mocno zadbaj, żeby wszystko dokończyć jak należy, nie zostawiaj tego na później. Wystarczy, że wykorzystasz swoją dokładność i obowiązkowość. Nie zapomnij również o swoich najbliższych. Zaangażuj się bardziej w domowe i rodzinne sprawy. Zaplanuj urlop!

   
 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.