Horoskop
 • Horoskop 24/2019

  12.06.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Będziesz mieć pewność, że ze wszystkim sobie poradzisz. Kontakty z ludźmi sprawią Ci dużo radości, a rozmowy o wszystkim i o niczym będą Cię odprężały oraz wprowadzały w doskonały nastrój. W tym tygodniu poszerzysz swoje horyzonty i zdobędziesz nowe doświadczenia. Dzieląc się spostrzeżeniami, pamiętaj, żeby nie przejść w tryb pouczania – nikt tego nie lubi.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Tydzień wyzwań. Utrzymuj dobre kontakty z ludźmi, jeśli nie chcesz zamknąć przed sobą wszystkich możliwych drzwi. Zawsze miej uśmiech na twarzy i dobre słowo w zanadrzu. Potraktuj to jako zadanie do wykonania i zmotywuj się swoimi ambicjami. To, co inni mogą zaoferować, może Cię mocno zaskoczyć. Warto być miłym dla innych i szybko się o tym przekonasz.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  To będzie wyjątkowo pomyślny i ekscytujący czas. Sporo wokół Ciebie będzie się działo, a i Ty chętnie będziesz angażować się w różne nowe i ciekawe przedsięwzięcia. To będzie również okres spotkań towarzyskich. Wychodź z inicjatywą, zapraszaj i odwiedzaj znajomych. W tym tygodniu nie masz powodu do niepokoju o swoją sytuację finansową. Możesz trochę zaszaleć.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Koniec tygodnia okaże się lepszy niż początek. Będziesz mieć tendencje do stwarzania problemów sobie i równocześnie innym. Ciągłe wybory, co powiedzieć, a co przemilczeć. Ciągłe zdenerwowanie i napięcie. Musisz zadbać o poprawę relacji i kontaktów z innymi. Pamiętaj, że każdy człowiek jest inny, a nie gorszy! Znajdź sposób na zaakceptowanie tego faktu.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Finansowa strona życia znacznie odbiega od tej z Twoich marzeń. W związku pieniądze mogą stać się kwestią sporną. Być może chcesz wydawać pieniądze na rzeczy, które wydają się Twojej najbliższej osobie zbędne lub niepotrzebne. Jeśli wydacie pieniądze na wspólny cel, będzie Wam łatwiej dogadać się co do innych kwestii. Huśtawka nastrojów w tym tygodniu Cię nie ominie.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Wiele będzie się w tym tygodniu działo. Mówienie tego, co myślisz prosto z mostu wprowadzi zamieszanie wśród Twoich najbliższych. Swoje frustracje wyładuj w inny sposób. Choć jesteś zawsze zajętą osobą, zaplanuj, kiedy wziąć chociaż parę dni urlopu. Musisz czasem znaleźć się z dala od wszystkiego. Wykrzesz z siebie trochę optymizmu. Odpoczynek dobrze Ci zrobi.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Nie ma co owijać w bawełnę – w ostatnim czasie sprzyjało Ci szczęście! Bez względu na to, co Ci się przydarzyło, zdziałało cuda w kwestii Twojej pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Nadal wszystko będzie układać się pomyślnie. Właśnie teraz warto podjąć się realizacji zadań, które od dawna były planowane. Nie będzie to kosztowało dużo wysiłku, a efekty będą spektakularne.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Zapowiada się tydzień szczerości. Mówisz prawdę w każdej sytuacji. Nie owijasz w bawełnę, mówisz o tym, co myślisz. Niestety masz problem ze szczerością wobec siebie. Teraz przyjdzie Ci skonfrontować się z oceną swojego zachowania płynącą od innych ludzi. Nie będzie możliwości zbycia tego śmiechem! Musisz poradzić sobie z krytyką i przyjrzeć się, czy nie jest ona zasadna.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W tym tygodniu otrzymasz propozycję, której nie możesz odrzucić. Wprawdzie wiadomość ta spadnie na Ciebie nieoczekiwanie, ale nie zrażaj się – poradzisz sobie. Wiedza i doświadczenie, które posiadasz, bardzo się przyda. Masz tendencję brania na siebie zbyt wielu obowiązków, a później nie bardzo wiesz, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Pozwól sobie czasem pomóc.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Nie lubisz, kiedy ktoś mówi Ci, co masz robić. Być może sytuacja wyglądałaby trochę inaczej, gdybyś nie reagował na wszystkie polecenia jak byk na czerwoną płachtę. Trzeba czasem umieć przyjąć dobrą radę i przyznać się do własnych słabości. Daj szansę wykazania się innym osobom, a zobaczysz, że świat się nie zawali i wszystko będzie funkcjonowało. Pomyśl o urlopie – przyda się!

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Skończ z katowaniem siebie i swoich bliskich ciągłymi opowieściami o wspaniałych podróżach i wyjazdach, które kiedyś zrealizujecie. Twoja fascynacja sprawi, że nie usiedzisz z rodziną w miejscu. Zacznij działać! Zerknij na mapę i zastanów się, gdzie jeszcze nie pojechaliście na rodzinny wypoczynek. Najczęściej okazuje się, że nie znamy jeszcze najbliższych, polskich okolic.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Często się u Ciebie zdarza, że kontakty ludźmi, których mniej znasz, uznajesz za stratę czasu, a poświęcanie im uwagi to już dla Ciebie dyskomfort. Nie odpychaj ich od siebie, bo może się okazać, że wiele tracisz. Czasem potrzebne jest świeże spojrzenie na codzienne problemy. Minie trochę czasu, nim zauważysz, że Twoja umiejętność prawidłowej oceny sytuacji trochę przygasła.

   
 • Darko
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.