Horoskop
 • Horoskop 23/2019

  05.06.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Przywitaj lato w doskonałej kondycji, nie oszczędzaj sił na aktywność fizyczną! Trzymaj z daleka złośliwych znajomych, oni nie pomogą Ci w dokonywaniu zmian, które masz w planach wprowadzić w życie. Bardzo łatwo znajdziesz dodatkowe zajęcie i zarobisz dodatkowych kilka złotych, co znacznie poprawi Twój nastrój. Zacznie rozpierać Cię energia i chęć do działania.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Spodziewaj się tygodnia pełnego pomysłów, energii, pochwał i uznania. Jeśli należysz do osób, którym powodzenie szybko zmienia priorytety życiowe, możesz się niebezpiecznie zapędzić w swoich poczynaniach. Nie daj się sprowokować! Dobre perspektywy finansowe. Dąż do zgody, pojednania i harmonii, a w Twoim domu i związku zrobi się ciepło i bezpiecznie.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W ciągu najbliższych paru dni wykażesz się swoim ogromnym doświadczeniem i opanowaniem. W sytuacjach, gdzie ktoś inny straciłby głowę, Ty będziesz się zachowywać, jakby było to dla Ciebie naturalne środowisko. Przyjmiesz wyrazy podziwu z zimną krwią w sytuacji podbramkowej. Znacząco wzrośnie Twoje poczucie wartości. Dziel się swoimi radościami z najbliższymi.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Na stare problemy i trudne sprawy popatrzysz z trochę innej niż zwykle perspektywy. Nieporozumienia, które dotyczyły towarzyskich obietnic, przestaną spędzać Ci sen z powiek – nie będziesz już na językach wścibskich plotkarzy. Czeka Cię kilka całkiem sympatycznych niespodzianek. Możesz spotkać ludzi, których doświadczenia pomogą Ci podjąć ważne decyzje.

  LEW (23.07 – 22.08)
  W kwestiach finansowych dopilnuj wszystkich, nawet najmniejszych formalności, a w pracy zajmij się zaległymi sprawami. Sprzyja Ci kondycja, ale Twój organizm potrzebuje więcej ruchu, powietrza i znacznie lżejszej diety. Masz ogromną intuicję i to ona pomoże Ci rozplątać życiowe zawiłości. Spójrz na swój związek. Doceń to, co dobre, ale też zauważ te złe strony – zacznij sezon zmian.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Pamiętaj, że subtelność to sztuka mówienia tego, co się myśli w taki sposób, aby inni nie poczuli się urażeni. Dlatego w tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na swoje podejście do innych ludzi. Jeżeli Twoje relacje z kimś nie są najlepsze – zakończ konflikt. Panno, czy stać Cię na to, aby jako pierwsza wyciągnąć rękę do zgody? Naucz się wybaczać – każdy popełnia błędy. Nawet Ty!

  WAGA (23.09 – 22.10)
  W tym tygodniu czeka Cię huśtawka emocji i nastrojów. Spodziewaj się i wzlotów, i upadków – na szczęście nie zagraża to Twojej pozycji zawodowej. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie naprawisz całego zła na tym świecie. W dodatku Twoja szczerość, otwartość mogą być przez kogoś wykorzystane i nie wyjdziesz na tym dobrze. Zajmij się pracą, a zła passa szybko minie.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  W Twoim domu jest wiele przedmiotów, które nie są Ci do niczego przydatne – z natury lubisz posiadać różne rzeczy. Przejrzyj je i pozbądź się części z nich. Powiększy się przestrzeń domowa i powieje świeżością. Twoja samowystarczalność jest dla otoczenia uciążliwa, przestajesz liczyć się z potrzebami najbliższych. Są wartości, które, jeśli stracisz, niełatwo będzie odzyskać.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Nie zapomnij w swoich nowych planach i pomysłach wziąć pod uwagę zdania najbliższych. Zamiast doprowadzać do kłótni, negocjuj. Warto porozmawiać z domownikami o sprawach, które wymagają rozstrzygnięć. To może być trudne, ale poradzisz sobie. Wykaż więcej aktywności. Weekend poświęć na całkowity odpoczynek – pogoda trochę rozstroi Twoje samopoczucie.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Korzystna aura nie opuści Cię przez cały tydzień. Obojętnie, jak sprawy się potoczą, to ich finał będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Musisz otworzyć się na ludzi i zacząć efektywnie działać. Dobrze wiesz, że Twoim największym skarbem jest rodzina, dlatego zadbaj o najbliższych i poświęć im trochę swojej uwagi. Zaplanuj wspólne spędzanie czasu – wycieczka, basen.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Najbliższe dni będą idealne na rozpoczynanie różnych przedsięwzięć i interesów. Jeśli jesteś osobą otwartą na to, co niesie życie, wydarzenia staną się bodźcem do konstruktywnych działań. Jeśli planujesz zmiany w życiu, to będziesz mieć okazję, aby czegoś się nauczyć. Około soboty możesz zaryzykować i zrobić coś, z czym od dawna zwlekasz – masz duże wsparcie wśród najbliższych!

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Możesz odczuwać nieodpartą ochotę, by opowiadać wszystkim o swoich pomysłach i marzeniach. Zachowaj jednak ostrożność, nie ufaj każdemu – uważaj, co komu mówisz. Nigdy nie zdradzaj wszystkich szczegółów swoich przedsięwzięć, bo mogą one zostać źle zinterpretowane i wykorzystane przeciwko Tobie. Czeka Cię podjęcie kilku ważnych, życiowych decyzji.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.