Czas wolny
 • Dni Wodzisławia: Kult, Kombii, Cleo i inni

  03.06.2019

 • Już w ten weekend czekają nas huczne 50. Dnia Wodzisławia Śląskiego. Po raz kolejny bawić będziemy się z Radiem RMF MAXXX.

  Pierwszy dzień obchodów rozpocznie w piątek, 7 czerwca, o godz. 15.30 parada z rynku do Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza, gdzie zaprezentują się artyści związani z Amatorskim Ruchem Artystycznym. Rodziny z dziećmi nie będą się nudzić. Będą animacje i zabawy oraz koncert Sióstr Wajs&Stonoga (godz. 18). O godz. 20 koncert "Viva Santana", zagrają Jose Torres i Leszek Cichoński. Na koniec, o 21.30, wielka salsoteka pod gołym niebem.

  Drugiego i trzeciego dnia 50. Dni Wodzisławia Śląskiego zabawa przeniesie się na stadion miejski. Na scenie pojawią się muzyczne gwiazdy, które zabiorą publiczność w pełną dobrych dźwięków, gorących rytmów, przebojową i wyjątkową podróż. W sobotę, 8 czerwca, rozpocznie ją zespół Walfad (godz. 17). Następnie sceną zawładnie popowa wokalistka Cleo (godz. 18), po niej energetyczny Mrozu (19.30), a zakończy w iście rockowym klimacie grupa Kult z Kazikiem Staszewskim (21.30).

  W niedzielę, 9 czerwca na scenie wystąpią Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa (17), DJ SOFi (18), Michał Szczygieł (19), całość zamknie występ grupy Kombii (20.30).

  Na imprezę na Trzech Wzgórzach wstęp wolny, bilet na koncerty na stadionie 2 zł.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Weninger
 • Komentarze:
 • 07.06.2019 13:41 Ryb
  Fajny program
  Fajne atrakcje w SWD. Wybieram sie na Mroza i Kult!

 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.