Horoskop
 • Horoskop 22/2019

  29.05.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  To będzie tydzień pełen różnych zrywów! Będziesz mieć głowę pełną nowych pomysłów, planów i różnych myśli. Warto zrobić selekcję i wybrać to, co godne jest dalszego rozważania i ewentualnego realizowania. Staraj się nic nie komplikować, wybieraj tylko sprawdzone i najprostsze rozwiązania. Zarezerwuj chwilę, aby zająć się swoim zdrowiem i urodą.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Wystarczy, że będziesz sobą! Uwierz, że to ważniejsze od pragnienia, by wszyscy Cię uwielbiali. Wystarczą Ci sprawdzeni przyjaciele, na których zawsze możesz liczyć. Poznaj i trzymaj się zwyczajów przyjętych w danym środowisku, a nikt nie będzie zwracał uwagi na Twoje błędy, które czasem popełniasz. Nie rozmawiaj o przeszłości i tydzień będzie udany.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Z energią zabierzesz się za sprawy, które powinny być już dawno zakończone. Ktoś nie dopilnował terminu, ale nie będziesz z tego wyciągać konsekwencji. Wykażesz się uporem i konsekwencją w działaniu. Nie bój się mówić o swoich poglądach. W sprawach osobistych możesz liczyć na same szczęśliwe zbiegi okoliczności. Bardzo korzystny okres dla interesów.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Twoim atutem jest szybkość i energia. Często przejmujesz inicjatywę w kontaktach zawodowych. Dzieje się tak, bo potrzebujesz informacji i ciągle chcesz testować swoje pomysły. W nadchodzącym czasie nie będziesz mieć powodu do niepokoju o swoją sytuację finansową. Dobrze planuj wydatki, a zostanie sporo na Twoje przyjemności. Więcej się ruszaj!

  LEW (23.07 – 22.08)
  W nadchodzących dniach nie będziesz narzekać na brak nowych wrażeń i ciekawego towarzystwa. To dobry czas na zdobywanie nowych umiejętności, a nowe zajęcie może okazać się dla Ciebie niezwykle dochodowe. Będziesz potrzebować zrozumienia dla Twoich działań i dlatego porozmawiaj o tym z bliską Ci osobą. Nie czekaj, aż się sama domyśli!

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Możesz odczuwać zmęczenie. Chęć odpoczynku będzie duża, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – lubisz być w centrum uwagi i zawsze grać pierwsze skrzypce. Cały czas na wysokich obrotach! Większość ludzi zastanawia się, jak to robisz, że udaje Ci się wszystko pozapinać na ostatni guzik i znaleźć czas na przyjemności. Efektywnie wykorzystuj nadmiar energii.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Pamiętaj, że emocje nigdy nie są dobrymi doradcami, dlatego spróbuj się wyciszyć i przemyśleć wydarzenia ostatnich dni. Każdy człowiek jest inny i ma odmienne upodobania. Nigdy nie sprostasz wszystkim wymaganiom, jakie Ci stawiają. Najlepsze rozwiązanie to rozmowa o Twoich oczekiwaniach. Możesz liczyć na wsparcie ze strony najbliższych.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Dobre dni z szansą na korzystne przeprowadzenie interesów. Szczęście dopisze Ci w posunięciach handlowych. Przydarzy się kilka wartych uwagi rozmów, które zapamiętaj, bo mogą się niedługo przydać. Twój głos w jakiejś ważnej sprawie będzie bardzo istotny! Pamiętaj o swoim urlopie i ustal z zainteresowanymi termin planowanego wyjazdu.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Musisz dotrzymać tego, co obiecasz. Ktoś będzie się wtrącał w Twoje prywatne sprawy. Spokojne podejście do zaistniałej sytuacji okaże się najlepszym rozwiązaniem. Tydzień korzystny dla finansów, ale nie przesadzaj z wydatkami. Pogoda będzie sprzyjała aktywności. Nie testuj nowych kosmetyków, bo masz bardzo wrażliwą i delikatną skórę.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W tym tygodniu przestrzegaj przepisów. Doskonale dogadasz się z młodszymi krewnymi i ich przyjaciółmi. Podejmij decyzję o zmianie szkodliwych dla zdrowia przyzwyczajeń. Zacznij od zwiększenia dawki ruchu – przyda się poprawa kondycji fizycznej. Przyjrzyj się również swojemu domowemu menu. Ten tydzień to dobry czas na zawieranie nowych znajomości.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Odczujesz zdecydowane nasilenie kontaktów w życiu prywatnym. Telefon cały czas będzie dzwonić, a kiedy już jakimś cudem uda Ci się usiąść na kanapie, by odpocząć, ktoś zapuka do drzwi – niespodziewani goście. Będzie się działo! I dobrze, bo lubisz, kiedy Twój dom tętni życiem. Na odpoczynek jeszcze przyjdzie czas. Wiadomości od rodziny poprawią Ci humor.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  W najbliższych dniach zauważysz, że jesteś dla ludzi autorytetem. Współpracownicy będą liczyć się z Twoją opinią. Nawet ktoś poprosi Cię o pomoc w rozwiązaniu swojego problemu. Wykaż dobrą wolę i pochyl się nad potrzebującą osobą. Twoje doświadczenie może wiele pomóc. Dobro wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą, i to już w niedalekiej przyszłości.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.