Horoskop
 • Horoskop 21/2019

  22.05.2019

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W tym tygodniu, dzięki doskonałej organizacji, znajdziesz czas na wszystko, czego potrzebujesz i co zaplanujesz. Na spotkania z przyjaciółmi i na rozrywki, na dom i na miłość. To również idealny moment na zadbanie o swój związek, który jest trochę przez Ciebie zaniedbywany. Plan finansowy, który zaczniesz realizować, przyniesie Ci zaskakujące zyski.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Wyraźnie poprawi się stan Twojego zdrowia – wróci kondycja, chęć do działania i radość życia. Bez specjalnych starań wiele spraw się uprości, a na te trudniejsze znajdziesz praktyczne rozwiązania. Jeżeli w Twoim związku zawiało nudą, nic się nie dzieje – pomyśl, dlaczego! Warto wrócić do wspomnień i zrobić porządek, który rozwieje wszelkie obawy.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Naucz się być osobą otwartą na wszystkie wspaniałe rzeczy, jakie ma do zaoferowania życie. Koniecznie spróbuj oderwać się od przyziemnych spraw, a odnajdziesz w sobie energię i inspirację do działania. Masz dużą szansę rozwiązać część finansowych problemów. Twój nastrój bardzo się poprawi i chętniej będziesz zwracać uwagę na potrzeby swojej rodziny.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Otaczający Cię ludzie odkryją, że Twoja powściągliwość to tylko maska, pod którą skrywasz gorące i chętne do pomocy serce. Aura niezwykle sprzyjająco będzie działała na Twój intelekt i zasób sił. Jeszcze długo nie zabraknie Ci energii i motywacji. Teraz nastał idealny czas na przecieranie nowych szlaków oraz na załatwianie spraw, w których liczy się determinacja.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Skup się na pilnowaniu swoich prywatnych spraw, bo czeka Cię ciekawy, ale dość niespokojny tydzień. Twój umysł pracuje cały czas na najwyższych obrotach i zmęczenie mocno da o sobie znać. W sferze uczuć niewiele się wydarzy, ale apele do Twojego poczucia obowiązku potraktuj poważnie i pomyśl o kompromisie. Wyjedź na weekend z rodziną.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Energia nadal będzie Cię rozpierała. Ale otoczenie i najbliżsi będą trochę zmęczeni Twoimi długotrwałymi wysokimi obrotami. Nie daj się ponieść emocjom, trzymaj się planów. Nie gardź radami innych, ale nie pozwalaj im wpływać na całkowite zmiany swoich decyzji. Rodzina czeka, aż poświęcisz jej trochę czasu. Wspólne wyjście do kina to świetny pomysł!

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Czujesz, że żyjesz na pół gwizdka? Czegoś Ci brakuje? Skup się tylko na tym, co uważasz za najważniejsze. Umów się na długo odkładane spotkanie rodzinne. Dopniesz swego, tylko nie trać optymizmu! Jeśli ktoś nadepnie Ci na odcisk, nie szukaj winnego. Wyrozumiałość się opłaci. Czasem lepiej pozostawać w cieniu i robić swoje. Odzyskasz poczucie stabilności.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  To, co czeka Cię w najbliższych dniach, będzie miało korzystny wpływ na Twoje finanse. Ktoś doceni Twój talent do kierowania zespołem ludzi. Dzięki takiemu wsparciu łatwiej Ci przyjdzie podejmowanie wszelkich decyzji. Żadnych wahań. Będziesz lepiej wiedzieć, czego chcesz w każdej dziedzinie życia. Staniesz się osobą lepiej zorganizowaną i konkretną.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Zapowiada się kontrola w sprawach zawodowych i duży ruch. Dlatego w tym tygodniu nałożą się na siebie pewne obowiązki, które wymuszą na Tobie szybkie tempo pracy. Możliwe są negatywne skutki pośpiechu, które przede wszystkim dotyczyć będą Twojego stanu zdrowia. Zrób profilaktyczne badania i zadbaj o aktywniejszy tryb życia. Pomyśl o krótkim urlopie!

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W kwestiach finansowych postaw na oszczędność – konieczne będą drastyczne cięcia i ograniczenia wydawanych środków. W relacjach ze znajomymi przyda się więcej tolerancji dla poglądów innych niż Twoje. Uważaj, aby zbytnia pewność siebie nie doprowadziła do konfliktów z otoczeniem. Potem trudno Ci będzie odbudować utracone zaufanie.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Nareszcie uspokoi się zamieszanie wokół Ciebie. Druga połowa tygodnia da Ci powody do zadowolenia. Zmiana nastawienia do otaczającego Cię świata przyniesie wymierne zyski. Staniesz się osobą bardziej skoncentrowaną na pracy i dzięki temu nie będziesz popełniać błędów. Przyjaciele czekali na taką metamorfozę i będą popierać każdą Twoją decyzję.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Zaczniesz odzyskiwać nadwerężone siły. To wcale nie znaczy, że od razu będziesz w gotowości bojowej. Jeszcze zdrowie trochę poniżej średniej. Staniesz się bardziej podatny na infekcje, a każdy spadek ciśnienia, wilgoć i brak słońca będą na Ciebie działać przygnębiająco. Zmień swoje nawyki i zacznij bardziej zwracać uwagę na to, co jesz.

   
 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.